Oferta w tej konfiguracji jest niedostępna. Nie rezygnuj jednak z wakacyjnych planów!

Mamy dla Ciebie ogromny wybór ofert

lub

Możemy Ci pomóc znaleźć równie atrakcyjny hotel.

25

Opis oferty

Region: KorfuBiuro podróży (przedsiębiorca): ItakaKod oferty: WAK509468

Hotel

  • Dostęp do Internetu
  • Darmowe Wifi
  • Dla dzieci
  • Kurort nadmorski

Atrakcje

  • Spa & Wellness
  • Siłownia / Fitness
  • Basen odkryty
  • Sporty wodne
  • Windsurfing

Informacje prawne

Realizując obowiązek przewidziany w art. 12a pkt. 2 i 4 ustawy z dnia 30.05.2014 r. o prawach konsumenta (Dz.U. z 2023 r. poz.2759) w zw. z art. 40 ust. 1 ustawy z dnia 24.11.2017 r. o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych (Dz.U. z 2023 r. poz. 2211), Wakacje.pl S.A. („Wakacje.pl”) niniejszym informują Użytkowników swojego serwisu („Serwis”) o podziale obowiązków ...

Czytaj więcej

Opinie 33

Zablokowanych opinii: 4
Weryfikujemy opinie na podstawie adresu e‑mail z rezerwacji. Sprawdzamy, czy pochodzą od osób, które skorzystały z naszej usługi. Nie weryfikujemy Opinii z Tripadvisor.
Filtrowanie
Ostatnie
Dowolny
Dowolny
Dowolny

Po wybraniu filtrów zobaczysz średnią ocenę dla przefiltrowanych opinii

Wyświetlono 1 z 33 opinii

Sortuj po:

Data pobytu - ostatnie
Joanna
Opinia zweryfikowana

Październik 2024

·

Para

Opinia dodana w ramach konkursu Wakacje za opinię.

Dodano: 25.10.2024

7.4

Hotel położony w pięknym miejscu, bardzo blisko do plaży i Kanału Miłości, więc jako baza wypadowa naprawdę super! Wokół mnóstwo knajp, w których odbywają się greckie wieczory, dyskoteki, ogólnie jest co robić. Natomiast sam hotel pozostawia wiele do życzenia. Pokój nie sprzątany dokładnie, w zasadzie to prawie w ogóle, chyba były tylko wyrzucane śmieci, zmieniana pościel i ręczniki - do tego nie mam zarzutu. Łóżko mega wygodne! W łazience pod prysznicem grzyb i zacieki, wystarczyłoby to popryskać detergentem i przetrzeć szmatką, zlew i muszla nieczyszczona, po przyjeździe deska klozetowa miała jeszcze znaki użytkowania poprzednich wczasowiczów, sama musiałam dezynfekować. Kabina prysznicowa mocno przeciekała, więc po każdym użyciu łazienka dosłownie pływała - zgłaszaliśmy to w recepcji hotelowej, jednak nikt się tym nie zainteresował przez cały nasz pobyt. Być może mieliśmy po prostu pecha, bo po rozmowie z innymi ludźmi w hotelu okazało się, że nie mają zastrzeżeń do sprzątania. Jedzenie hotelowe typowe dla all inclusive - niektóre dnia bardzo dobre, inne bardzo przeciętne, ale każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Ogólnie pobyt oceniam bardzo dobrze, bo jesteśmy ludźmi nastawionymi na aktywne spędzanie czasu i ciągłe zwiedzanie, więc w hotelu nie spędzaliśmy dużo czasu, ale po całym dniu miło byłoby umyć się w bardziej komfortowych warunkach ;)

Zalety

- Lokalizacja zdecydowanie! Świetna baza wypadowa

- Codziennie zmieniana pościel i ręczniki na życzenie

- Bardzo wygodne łóżko

Wady

- Przeciekający prysznic i czystość w łazience

Czytaj więcej
Czy ta opinia była pomocna?
0
0

Mapa

static-map-mobilestatic-map-tabletstatic-map-desktop

Atrakcje w okolicy Amour Holiday Resort

Kanał Miłościblisko hotelu0
Dla wielu najpiękniejsze miejsce na Korfu. Kanał Miłości to niekwestionowany numer jeden na liście turystycznych atrakcji wyspy. Jest wyjątkowy z kilku powodów: po pierwsze słynie z niesłychanie pięknych formacji skalnych, które skontrastowane z szafirowym kolorem wody odbijającej się na zboczach klifów tworzą cudowny spektakl barw. Powiewu romantyzmu nadaje także unoszący się w powietrzu zapach kwitnących orchidei i zachwycające dech w piersiach widoki (nie lada gratka dla amatorów wyjątkowych krajobrazów i poszukiwaczy nietuzinkowych kadrów). Nieco pikanterii nadaje miejscu legenda, która głosi, że panna, która przepłynie kanał wpław niebawem stanie na ślubnym kobiercu.

Zobacz więcej

Kanał Miłości

Pogoda

18°C
15°C
18°C
14

Przed podróżą

Szczepienia nie są wymagane. Warto przed wyjazdem wyrobić bezpłatną Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego i zabrać ją ze sobą na wakacje. Karta EKUZ potwierdza prawo do korzystania na koszt NFZ z niezbędnych świadczeń zdrowotnych w czasie pobytu na terenie innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej.
W Grecji obowiązuje opłata klimatyczna, którą opłacisz podczas zakwaterowania. Obejmuje cały pokój, bez względu na liczbę zameldowanych w nim osób. Jej kwota zależy od długości pobytu i kategorii noclegu.

Hotele:
1 i 2-gwiazdkowe - ok. 2 EUR/dzień
3-gwiazdkowe - ok. 5 EUR/dzień
4-gwiazdkowe - ok. 10 EUR/dzień
5-gwiazdkowe - ok. 15 EUR/dzień

Studia i apartamenty:
Ok. 2 EUR/dzień

Wille:
Ok. 10 EUR/dzień
Wytyczne dotyczą osób z polskim obywatelstwem.
Jeśli posiadasz obywatelstwo innego kraju, sprawdź przepisy wjazdowe na oficjalnych stronach rządowych tego państwa.

Do Grecji Polacy mogą wjechać za okazaniem ważnego paszportu lub dowodu osobistego.
W Grecji dla Polaków wizy nie są wymagane.

TRANZYT LUB WYLOT SPOZA POLSKI
Jeśli wylatujesz/wyjeżdżasz z innego kraju niż Polska lub korzystasz z tranzytu w innym państwie sprawdź aktualne warunki wjazdowego do tego państwa. Szczegóły na: Informacje dla podróżujących.

AKTUALNOŚĆ INFORMACJI
Warunki wjazdowe się zmieniają, dlatego prosimy o dodatkowe potwierdzanie ich aktualności na stronie internetowej MSZ: Informacje dla podróżujących.

Odkryj nową stronę podróży – rezerwuj elastyczne pakiety lot+hotel. Sprawdź