4 ⭐ hotel w Sharm z oceną 8.4/10 ✈️ na lasta z All Incl. Już od 1 673 zł/os.

Kolejna bardzo ciekawa opcja na last minute do Egiptu. Tym razem na naszą uwagę zasłużył polecany już wielokrotnie Xperience St. George Homestay, który jak wspominaliśmy już wcześniej – proponuje dobry stosunek ceny do jakości i uważamy, że w atrakcyjnym budżecie, można tutaj odpocząć w niezłym standardzie. Oczywiście sprawdźcie dokładnie co zawiera oferta, jakie ma udogodnienia, przeczytajcie komentarze turystów.

Xperience St. George Homestay – Egipt, Sharm el Sheikh (od 1 673 zł/os.)

Xperience St. George Homestay, Egipt / wakacje.pl
Xperience St. George Homestay, Egipt / wakacje.pl

Zastanawiając się nad miejscem na wypoczynek, warto rozważyć pobyt w hotelu Xperience St. George Homestay w Egipcie, którego koszt wynosi 1 673 zł za osobę (cena aktualna w momencie publikacji artykułu). Hotel ten skradł serca wielu turystów, oferując nienaganną czystość, smakowite jedzenie i niezwykle przyjazną obsługę, która jest gotowa do pomocy na każdym kroku. Oferta gastronomiczna hotelu zadowoli nawet najbardziej wymagające podniebienia, oferując urozmaicone menu. Warto także spróbować lokalnych alkoholi, które są oferowane na życzenie. Dla miłośników morskich przygód, hotel udostępnia transport do dwóch różnych plaż – jednej z rafą koralową idealnej do nurkowania, a drugiej z piaszczystym wejściem, idealnej dla rodzin z dziećmi. Pamiętajcie jednak o obuwiu ochronnym, ze względu na występowanie kolczastych ryb.

Temperatura w Sharm el Sheikh w okresie 7-dniowego pobytu, planowanego od 14.03.2024 do 21.03.2024, powinna oscylować w granicach 25 °C – będzie więc ciepło i przyjemnie. Ogólna ocena hotelu wynosi imponujące 8.4/10 na wakacje.pl (na podstawie 64 opinii).

Egipt / Sharm el Sheikh

Xperience St. George Homestay

8.4
ocena klientów: Wspaniały

Samolot

14.03.2024 – 21.03.2024

7 dni

All Inclusive

25 °C

Inne kalkulacje oferty

Dwie osoby dorosłe

od 3 345 zł

za pokój

sprawdź ofertę

1 osoba dorosła + 1 dziecko

od 2 950 zł

za pokój

sprawdź ofertę

2 osoby dorosłe + 1 dziecko

od zł

za pokój

sprawdź ofertę

2 osoby dorosłe + 2 dzieci

od zł

za pokój

sprawdź ofertę

pokaż wszystkie oferty Last Minute