Aplikacja TurystycznyNinja

🏝️ Codziennie odświeżasz strony biur podróży w poszukiwaniu najlepszych cen na wymarzone wakacje? Nigdy więcej! Aplikacja TurystycznyNinja zrobi to za Ciebie. Wystarczy, że ustawisz alerty, a my będziemy informować Cię o każdej nowej ofercie, która spełnia Twoje kryteria. 🏝️

⤵️ Pobierz Aplikację:

🤔 Zastanawiasz się jak to działa?

1️⃣ Dodaj nowy alert w aplikacji i ustaw kryteria, które powinny spełniać odpowiednie oferty. Możesz ustalać kierunki podróży, zakres cen, datę podróży, czas trwania podróży, liczbę podróżujących, minimalną ocenę innych użytkowników itp. Wszystko zależy od Ciebie i Twoich preferencji!

2️⃣ Od tego momentu TurystycznyNinja przeszukuje biura podróży w celu odnalezienia ofert, które spełniają Twoje kryteria.

3️⃣ Po znalezieniu odpowiednich ofert otrzymasz powiadomienie, które umożliwi Ci natychmiastowe przeniesienie się na stronę biura podróży w celu rezerwacji wymarzonych wakacji.

☀️ Po co marnować czas na ciągłe poszukiwanie ofert wakacyjnych? ☀️

🌴 Wykorzystaj ten czas na coś zupełnie innego, a wyszukiwanie ofert zostaw Turystycznemu Ninja!

☀️ W Aplikacji Turystyczny Ninja sprawdzisz również gdzie warto jechać na wakacje w każdym miesiącu roku. Przejdź do sekcji „Pogoda” i wybierz kierunek, który spełni Twoje oczekiwania!

🔥 Jesteśmy całkowicie przekonani o najwyższej jakości naszych powiadomień. Wykorzystaj aplikację TurystycznyNinja i ruszaj na wakacje, których nigdy nie zapomnisz. W idealnej cenie, w idealnych warunkach, w idealnym miejscu.🔥