5 ⭐ hotel w Turcji w super stosunku ceny do jakości ☀️ Od 1 700 zł/os.

Kolejnym hotel z serii tych, które mają wysoką jakość, ale i bardzo przyjemną cenę jest Fun & Sun Smart Hane Sun. Jest do doskonałe miejsce na kwietniowe wakacje w Turcji, jeśli zależy nam na tym, aby nie przepłacić i wypocząć korzystając z wyżywienia All Inclusive. Warto też pamiętać, że według danych, które posiadamy, już pod koniec marca pogoda na Riwierze Tureckiej będzie gwarantowała temperatury przekraczające barierę 20 stopni. Zatem w proponowanej cenie można się skusić na wypoczynek w końcówce kwietnia, kiedy to wartości na termometrach z reguły powinny być jeszcze wyższe.

Fun & Sun Smart Hane Sun – Turcja, Riwiera Turecka, Side (od 1 700 zł/os.)

Fun & Sun Smart Hane Sun, Turcja / wakacje.pl
Fun & Sun Smart Hane Sun, Turcja / wakacje.pl

Jeśli chcesz zaplanować swoje wakacje w drugiej połowie kwietnia, to z pewnością zaciekawi Cię propozycja do Fun & Sun Smart Hane Sun. Istotnym walorem opisywanej propozycji jest fakt, że Anex Poland proponuje bardzo atrakcyjne ceny wypoczynku w Fun & Sun Smart Hane Sun. Obecna kwota za osobę wynosi tylko 1 700 zł (cena aktualna w momencie pisania artykułu).

Wypoczynek w Turcji w czasie trwania tej oferty powinien wiązać się z dobrymi warunkami pogodowymi. Miejscowo temperatura otoczenia nie spadnie niżej niż 20 °C. Pamiętaj też, że wynosząca aż 8.5/10 ocena turystów dla Fun & Sun Smart Hane Sun gwarantuje, że będą to bardzo dobre wczasy i warto się skusić na taką propozycję. Do ważnych informacji należy też data wyjazdu na wakacje All Inclusive w Turcji oraz data powrotu. W tej ofercie urlop rozpoczniemy w dniu 15.04.2024, a skończymy w dniu 22.04.2024.

Turcja / Riwiera Turecka / Side

Fun & Sun Smart Hane Sun

8.5
ocena klientów: Wspaniały

Samolot

15.04.2024 – 22.04.2024

7 dni

All Inclusive

19 °C

Inne kalkulacje oferty

Dwie osoby dorosłe

od 3 400 zł

za pokój

sprawdź ofertę

1 osoba dorosła + 1 dziecko

od 3 085 zł

za pokój

sprawdź ofertę

2 osoby dorosłe + 1 dziecko

od 4 165 zł

za pokój

sprawdź ofertę

2 osoby dorosłe + 2 dzieci

od 5 445 zł

za pokój

sprawdź ofertę

pokaż wszystkie oferty Last Minute