Ceny w Jemenie 2025
Przed wyjazdem do Jemenu warto sprawdzić jakie będą koszty życia w Jemenie. W tym celu przygotowaliśmy zestawienie cen, które pomoże Ci zobrazować jakie wydatki czekają na Ciebie w Jemenie i jaki budżet przygotować na wyjazd.
Koszt życia w Jemenie
Jedna osoba dorosła
Mieszkanie
706,98 zł
Opłaty
238,35 zł
Transport
317,62 zł
Jedzenie
771,69 zł
Łączny koszt
2 034,64 zł
Para
Mieszkanie
1 173,40 zł
Opłaty
308,50 zł
Transport
495,18 zł
Jedzenie
1 528,25 zł
Łączny koszt
3 505,33 zł
Rodzina 2+1
Mieszkanie
1 639,82 zł
Opłaty
312,54 zł
Transport
1 016,26 zł
Jedzenie
2 020,01 zł
Łączny koszt
4 988,63 zł
Sprawdź ceny w Jemenie dla:
Restauracje
Ceny w restauracjach w Jemenie są średnio 57% niższe niż w Polsce
Obiad w droższej restauracji
Dla jednej osoby
Dla jednej osoby
56.26% taniej niż w PLObiad w taniej restauracji
Dla jednej osoby
Dla jednej osoby
69.87% taniej niż w PLKawa w kawiarni
Jedna filiżanka
Jedna filiżanka
48.87% taniej niż w PLPuszka napoju gazowanego
np. Coca-Cola / Pepsi / Fanta
np. Coca-Cola / Pepsi / Fanta
76.48% taniej niż w PLPiwo w barze
Jeden kufel
Jeden kufel
51.63% taniej niż w PLPosiłek typu Fast Food
np. Zestaw w McDonald's
np. Zestaw w McDonald's
47.14% taniej niż w PLProdukty spożywcze
Ceny produktów spożywczych w Jemenie są średnio 26% niższe niż w Polsce
Chleb
Jeden bochenek
Jeden bochenek
52.82% taniej niż w PLJabłka
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
91.59% drożej niż w PLRyż
Opakowanie 1kg.
Opakowanie 1kg.
20.68% taniej niż w PLJajka
10 sztuk
10 sztuk
55.83% taniej niż w PLPomarańcze
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
15.98% taniej niż w PLSer żółty
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
28.98% taniej niż w PLCebula
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
10% taniej niż w PLPierś z kurczaka
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
38.03% taniej niż w PLMleko
Jeden karton / butelka
Jeden karton / butelka
8.16% drożej niż w PLPapierosy
Jedna paczka
Jedna paczka
48.7% taniej niż w PLWoda
Butelka 1l.
Butelka 1l.
26.09% taniej niż w PLBanany
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
32.96% taniej niż w PLNapój gazowany
Butelka 1l.
Butelka 1l.
53.28% taniej niż w PLPomidory
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
67.16% taniej niż w PLZiemniaki
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
2.25% taniej niż w PLWino
Butelka 0,75l.
Butelka 0,75l.
0.1% drożej niż w PLPiwo
Puszka / butelka 0,5l.
Puszka / butelka 0,5l.
24% drożej niż w PLTransport
Ceny transportu w Jemenie są średnio 57% niższe niż w Polsce
Paliwo
1l benzyny
1l benzyny
39.69% taniej niż w PLBilet jednorazowy
Lokalny transport
Lokalny transport
72.81% taniej niż w PLBilet miesięczny
Lokalny transport
Lokalny transport
62.92% taniej niż w PLTaksówka
Kurs 10 km.
Kurs 10 km.
46.35% taniej niż w PLWynajem i media
Ceny najmu i mediów w w Jemenie są średnio 61% niższe niż w Polsce
Mieszkanie jednopokojowe
W centrum miasta
W centrum miasta
67.35% taniej niż w PLMieszkanie jednopokojowe
Na obrzeżach
Na obrzeżach
72.86% taniej niż w PLMieszkanie z 3 pokojami
W centrum miasta
W centrum miasta
55.88% taniej niż w PLMieszkanie z 3 pokojami
Na obrzeżach
Na obrzeżach
64.31% taniej niż w PLPakiet internetu
W sieci komórkowej
W sieci komórkowej
55.63% drożej niż w PLOpłaty za media dla 1 osoby
Prąd, woda, gaz, ogrzewanie
Prąd, woda, gaz, ogrzewanie
78.97% taniej niż w PLOpłaty za media dla rodziny
Prąd, woda, gaz, ogrzewanie
Prąd, woda, gaz, ogrzewanie
79.03% taniej niż w PLZakup domu na obrzeżach
Cena za 100 m2
Cena za 100 m2
64.87% taniej niż w PLZakup mieszkania w centrum
Cena za 50 m2
Cena za 50 m2
57.5% taniej niż w PLUsługi
Ceny usług w Jemenie są średnio 48% niższe niż w Polsce
Kino
1 bilet normalny
1 bilet normalny
47.01% taniej niż w PLFryzjer
Prosta fryzura
Prosta fryzura
78.06% taniej niż w PLSiłownia
Miesięczny karnet
Miesięczny karnet
37.59% taniej niż w PLJemen - ceny
Sprawdź ceny w innych krajach zobacz wszystkie kraje
Ile kosztuje jedzenie w Jemenie?
Przykładowo za fast fooda zapłacimy ok. 16.97 zł, za puszkę napoju Coca-Cola 1.76 zł, za chleb 2.31 zł. Obiad w niedrogiej restauracji to koszt ok. 11.39 zł za jedną osobę, natomiast w bardziej ekskluzywnej restauracji będziemy musieli zapłacić już ok. 73.45 zł za obiad dla dwóch osób. Ogólnie rzecz biorąc ceny wyżywienia są średnio 57% niższe niż w Polsce, a produkty spożywcze 26% niższe niż w Polsce.
Ile kosztuje życie w Jemenie?
Z naszych wyliczeń wynika, że koszt życia w Jemenie dla jednej osoby dorosłej wynosi 2034.64 zł. Para mieszkająca wspólnie pod jednym dachem powinna być przygotowana na miesięczne wydatki rzędu 3505.33 zł. W przypadku 3-osobowej rodziny składającej się z rodziców i jednego dziecka, miesięczny wydatek związany z kosztami życia określamy na 4988.63 zł. Są to oczywiście kalkulacje przybliżone, oparte na zgromadzonych przez nas danych i mogą się różnić w zależności od wielu czynników.