Ceny w Nepalu 2025
Przed wyjazdem do Nepalu warto sprawdzić jakie będą koszty życia w Nepalu. W tym celu przygotowaliśmy zestawienie cen, które pomoże Ci zobrazować jakie wydatki czekają na Ciebie w Nepalu i jaki budżet przygotować na wyjazd.
Koszt życia w Nepalu
Jedna osoba dorosła
Mieszkanie
369,00 zł
Opłaty
112,12 zł
Transport
397,41 zł
Jedzenie
686,82 zł
Łączny koszt
1 565,35 zł
Para
Mieszkanie
585,62 zł
Opłaty
150,98 zł
Transport
618,45 zł
Jedzenie
1 360,17 zł
Łączny koszt
2 715,22 zł
Rodzina 2+1
Mieszkanie
802,25 zł
Opłaty
153,29 zł
Transport
1 250,76 zł
Jedzenie
1 791,33 zł
Łączny koszt
3 997,63 zł
Sprawdź ceny w Nepalu dla:
Restauracje
Ceny w restauracjach w Nepalu są średnio 56% niższe niż w Polsce
Obiad w droższej restauracji
Dla jednej osoby
Dla jednej osoby
60.83% taniej niż w PLObiad w taniej restauracji
Dla jednej osoby
Dla jednej osoby
84.84% taniej niż w PLKawa w kawiarni
Jedna filiżanka
Jedna filiżanka
54.95% taniej niż w PLPuszka napoju gazowanego
np. Coca-Cola / Pepsi / Fanta
np. Coca-Cola / Pepsi / Fanta
76.77% taniej niż w PLPiwo w barze
Jeden kufel
Jeden kufel
32.54% taniej niż w PLPosiłek typu Fast Food
np. Zestaw w McDonald's
np. Zestaw w McDonald's
17.81% taniej niż w PLProdukty spożywcze
Ceny produktów spożywczych w Nepalu są średnio 29% niższe niż w Polsce
Chleb
Jeden bochenek
Jeden bochenek
63.35% taniej niż w PLJabłka
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
100.75% drożej niż w PLRyż
Opakowanie 1kg.
Opakowanie 1kg.
42.32% taniej niż w PLJajka
10 sztuk
10 sztuk
54.29% taniej niż w PLPomarańcze
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
42.77% taniej niż w PLSer żółty
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
23.19% taniej niż w PLCebula
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
50.7% taniej niż w PLPierś z kurczaka
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
51.21% taniej niż w PLMleko
Jeden karton / butelka
Jeden karton / butelka
25.13% taniej niż w PLPapierosy
Jedna paczka
Jedna paczka
43.19% taniej niż w PLWoda
Butelka 1l.
Butelka 1l.
57.96% taniej niż w PLBanany
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
43.46% taniej niż w PLNapój gazowany
Butelka 1l.
Butelka 1l.
24.95% taniej niż w PLPomidory
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
77.35% taniej niż w PLZiemniaki
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
51.59% taniej niż w PLWino
Butelka 0,75l.
Butelka 0,75l.
1.53% taniej niż w PLPiwo
Puszka / butelka 0,5l.
Puszka / butelka 0,5l.
84.62% drożej niż w PLTransport
Ceny transportu w Nepalu są średnio 42% niższe niż w Polsce
Paliwo
1l benzyny
1l benzyny
24.77% taniej niż w PLBilet jednorazowy
Lokalny transport
Lokalny transport
81.29% taniej niż w PLBilet miesięczny
Lokalny transport
Lokalny transport
56.19% taniej niż w PLTaksówka
Kurs 10 km.
Kurs 10 km.
4.44% taniej niż w PLWynajem i media
Ceny najmu i mediów w w Nepalu są średnio 62% niższe niż w Polsce
Mieszkanie jednopokojowe
W centrum miasta
W centrum miasta
80.96% taniej niż w PLMieszkanie jednopokojowe
Na obrzeżach
Na obrzeżach
86.21% taniej niż w PLMieszkanie z 3 pokojami
W centrum miasta
W centrum miasta
77.69% taniej niż w PLMieszkanie z 3 pokojami
Na obrzeżach
Na obrzeżach
82.88% taniej niż w PLPakiet internetu
W sieci komórkowej
W sieci komórkowej
43.45% taniej niż w PLOpłaty za media dla 1 osoby
Prąd, woda, gaz, ogrzewanie
Prąd, woda, gaz, ogrzewanie
88.01% taniej niż w PLOpłaty za media dla rodziny
Prąd, woda, gaz, ogrzewanie
Prąd, woda, gaz, ogrzewanie
88.09% taniej niż w PLZakup domu na obrzeżach
Cena za 100 m2
Cena za 100 m2
69.19% taniej niż w PLZakup mieszkania w centrum
Cena za 50 m2
Cena za 50 m2
52.37% taniej niż w PLUsługi
Ceny usług w Nepalu są średnio 57% niższe niż w Polsce
Kino
1 bilet normalny
1 bilet normalny
61.31% taniej niż w PLFryzjer
Prosta fryzura
Prosta fryzura
83.94% taniej niż w PLSiłownia
Miesięczny karnet
Miesięczny karnet
45.21% taniej niż w PL
Nepal - ceny
Sprawdź ceny w innych krajach zobacz wszystkie kraje
Ile kosztuje jedzenie w Nepalu?
Przykładowo za fast fooda zapłacimy ok. 25.59 zł, za puszkę napoju Coca-Cola 1.69 zł, za chleb 1.81 zł. Obiad w niedrogiej restauracji to koszt ok. 5.62 zł za jedną osobę, natomiast w bardziej ekskluzywnej restauracji będziemy musieli zapłacić już ok. 66.18 zł za obiad dla dwóch osób. Ogólnie rzecz biorąc ceny wyżywienia są średnio 56% niższe niż w Polsce, a produkty spożywcze 29% niższe niż w Polsce.
Ile kosztuje życie w Nepalu?
Z naszych wyliczeń wynika, że koszt życia w Nepalu dla jednej osoby dorosłej wynosi 1565.35 zł. Para mieszkająca wspólnie pod jednym dachem powinna być przygotowana na miesięczne wydatki rzędu 2715.22 zł. W przypadku 3-osobowej rodziny składającej się z rodziców i jednego dziecka, miesięczny wydatek związany z kosztami życia określamy na 3997.63 zł. Są to oczywiście kalkulacje przybliżone, oparte na zgromadzonych przez nas danych i mogą się różnić w zależności od wielu czynników.