Ceny w Paragwaju 2025
Przed wyjazdem do Paragwaju warto sprawdzić jakie będą koszty życia w Paragwaju. W tym celu przygotowaliśmy zestawienie cen, które pomoże Ci zobrazować jakie wydatki czekają na Ciebie w Paragwaju i jaki budżet przygotować na wyjazd.
Koszt życia w Paragwaju
Jedna osoba dorosła
Mieszkanie
1 078,67 zł
Opłaty
147,34 zł
Transport
341,90 zł
Jedzenie
816,37 zł
Łączny koszt
2 384,28 zł
Para
Mieszkanie
1 523,42 zł
Opłaty
190,45 zł
Transport
550,34 zł
Jedzenie
1 616,73 zł
Łączny koszt
3 880,94 zł
Rodzina 2+1
Mieszkanie
1 968,16 zł
Opłaty
193,91 zł
Transport
1 312,37 zł
Jedzenie
2 222,05 zł
Łączny koszt
5 696,49 zł
Sprawdź ceny w Paragwaju dla:
Restauracje
Ceny w restauracjach w Paragwaju są średnio 48% niższe niż w Polsce
Obiad w droższej restauracji
Dla jednej osoby
Dla jednej osoby
48.05% taniej niż w PLObiad w taniej restauracji
Dla jednej osoby
Dla jednej osoby
54.45% taniej niż w PLKawa w kawiarni
Jedna filiżanka
Jedna filiżanka
33.13% taniej niż w PLPuszka napoju gazowanego
np. Coca-Cola / Pepsi / Fanta
np. Coca-Cola / Pepsi / Fanta
56.46% taniej niż w PLPiwo w barze
Jeden kufel
Jeden kufel
63.9% taniej niż w PLPosiłek typu Fast Food
np. Zestaw w McDonald's
np. Zestaw w McDonald's
41.06% taniej niż w PLProdukty spożywcze
Ceny produktów spożywczych w Paragwaju są średnio 35% niższe niż w Polsce
Chleb
Jeden bochenek
Jeden bochenek
36.03% taniej niż w PLJabłka
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
71.43% drożej niż w PLRyż
Opakowanie 1kg.
Opakowanie 1kg.
41.38% taniej niż w PLJajka
10 sztuk
10 sztuk
46.91% taniej niż w PLPomarańcze
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
48.62% taniej niż w PLSer żółty
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
29.77% taniej niż w PLCebula
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
0.77% taniej niż w PLPierś z kurczaka
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
49.18% taniej niż w PLMleko
Jeden karton / butelka
Jeden karton / butelka
11.72% taniej niż w PLPapierosy
Jedna paczka
Jedna paczka
71.73% taniej niż w PLWoda
Butelka 1l.
Butelka 1l.
23.42% taniej niż w PLBanany
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
47.32% taniej niż w PLNapój gazowany
Butelka 1l.
Butelka 1l.
19.69% taniej niż w PLPomidory
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
45.92% taniej niż w PLZiemniaki
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
9.77% drożej niż w PLWino
Butelka 0,75l.
Butelka 0,75l.
27.73% taniej niż w PLPiwo
Puszka / butelka 0,5l.
Puszka / butelka 0,5l.
30.16% taniej niż w PLTransport
Ceny transportu w Paragwaju są średnio 8% niższe niż w Polsce
Paliwo
1l benzyny
1l benzyny
41.31% taniej niż w PLBilet jednorazowy
Lokalny transport
Lokalny transport
50.35% taniej niż w PLBilet miesięczny
Lokalny transport
Lokalny transport
1.65% drożej niż w PLTaksówka
Kurs 10 km.
Kurs 10 km.
24.32% taniej niż w PLWynajem i media
Ceny najmu i mediów w w Paragwaju są średnio 61% niższe niż w Polsce
Mieszkanie jednopokojowe
W centrum miasta
W centrum miasta
51.55% taniej niż w PLMieszkanie jednopokojowe
Na obrzeżach
Na obrzeżach
54.71% taniej niż w PLMieszkanie z 3 pokojami
W centrum miasta
W centrum miasta
49.92% taniej niż w PLMieszkanie z 3 pokojami
Na obrzeżach
Na obrzeżach
51.09% taniej niż w PLPakiet internetu
W sieci komórkowej
W sieci komórkowej
1.02% taniej niż w PLOpłaty za media dla 1 osoby
Prąd, woda, gaz, ogrzewanie
Prąd, woda, gaz, ogrzewanie
86.81% taniej niż w PLOpłaty za media dla rodziny
Prąd, woda, gaz, ogrzewanie
Prąd, woda, gaz, ogrzewanie
86.75% taniej niż w PLZakup domu na obrzeżach
Cena za 100 m2
Cena za 100 m2
58.95% taniej niż w PLZakup mieszkania w centrum
Cena za 50 m2
Cena za 50 m2
64.18% taniej niż w PLUsługi
Ceny usług w Paragwaju są średnio 39% niższe niż w Polsce
Kino
1 bilet normalny
1 bilet normalny
32.5% taniej niż w PLFryzjer
Prosta fryzura
Prosta fryzura
49.73% taniej niż w PLSiłownia
Miesięczny karnet
Miesięczny karnet
36.92% taniej niż w PLParagwaj - ceny
Sprawdź ceny w innych krajach zobacz wszystkie kraje
Ile kosztuje jedzenie w Paragwaju?
Przykładowo za fast fooda zapłacimy ok. 18.55 zł, za puszkę napoju Coca-Cola 3.2 zł, za chleb 3.06 zł. Obiad w niedrogiej restauracji to koszt ok. 16.88 zł za jedną osobę, natomiast w bardziej ekskluzywnej restauracji będziemy musieli zapłacić już ok. 85.49 zł za obiad dla dwóch osób. Ogólnie rzecz biorąc ceny wyżywienia są średnio 48% niższe niż w Polsce, a produkty spożywcze 35% niższe niż w Polsce.
Ile kosztuje życie w Paragwaju?
Z naszych wyliczeń wynika, że koszt życia w Paragwaju dla jednej osoby dorosłej wynosi 2384.28 zł. Para mieszkająca wspólnie pod jednym dachem powinna być przygotowana na miesięczne wydatki rzędu 3880.94 zł. W przypadku 3-osobowej rodziny składającej się z rodziców i jednego dziecka, miesięczny wydatek związany z kosztami życia określamy na 5696.49 zł. Są to oczywiście kalkulacje przybliżone, oparte na zgromadzonych przez nas danych i mogą się różnić w zależności od wielu czynników.