Albania pod koniec czerwca z HB. Hotel przy plaży, standard 3-gwiazdkowy. Od 1 579 zł/os.

Albania pod koniec czerwca z HB. Hotel przy plaży, standard 3-gwiazdkowy. Od 1 579 zł/os.

Na rzeczywiście tani urlop obejmujący już okres końcówki czerwca i początku lipca, zapraszamy do hotelu Sun w Albanii. I mimo tego, że hotel ten polecaliśmy już kilkukrotnie, to aktualna cena jest na tyle atrakcyjna na tle pozostałych, że warto wspomnieć o tym miejscu ponownie. A jak sam możesz się przekonać, Sun kusi nie tylko ceną, ale ma więcej mocnych stron, które mogą przekonać Cię do wylotu.

Sun – Albania, Riwiera Albańska, Durres (od 1 579 zł/os.)

Sun, Albania / wakacje.pl
Sun, Albania / wakacje.pl

Oto oferta od Rego-Bis do hotelu Sun na last minute w Albanii z wyżywieniem typu śniadania i obiadokolacje. I w naszej opinii jest to atrakcyjna cenowo propozycja, ale również dobra pod względem jakościowym. Wybierając się do Sun, najbliższą piaszczystą plażę znajdziesz zaledwie 30 metrów od obiektu, niedaleko będziesz mieć do przystanku komunikacji miejskiej (to ważna informacja dla turystów chcących zwiedzać i poznawać szerzej uroki Albanii), a w bliskiej okolicy hotelu skosztujesz albańskich przysmaków w lokalnych knajpkach i restauracjach. Dodatkowo hotel oceniany jest wysoko za swoją czystość, jakość posiłków i obsługę. Jak na albańskie standardy jest tutaj krótko mówiąc – dobrze.

Urlop ten masz możliwość rezerwacji w cenie zaczynającej się już od już za 1 579 zł od osoby, a początek wycieczki zaplanowano na 28.06.2024. Rodzaj wyżywienia w ofercie: Śniadania i obiadokolacje (HB).

Albania / Riwiera Albańska / Durres

Sun

7.2
ocena klientów: Bardzo dobry

Samolot

28.06.2024 – 05.07.2024

7 dni

Śniadania i obiadokolacje (HB)

23 °C

Inne kalkulacje oferty

Dwie osoby dorosłe

od 3 158 zł

za pokój

sprawdź ofertę

1 osoba dorosła + 1 dziecko

od 3 158 zł

za pokój

sprawdź ofertę

2 osoby dorosłe + 1 dziecko

od 4 447 zł

za pokój

sprawdź ofertę

2 osoby dorosłe + 2 dzieci

od zł

za pokój

sprawdź ofertę

pokaż wszystkie oferty Last Minute