All Incl., bardzo dużo atrakcji, zjeżdżalnie 🌊☀️ Hurghada od 1 858 zł/os.

All Incl., bardzo dużo atrakcji, zjeżdżalnie 🌊☀️ Hurghada od 1 858 zł/os.

Na udane, rodzinne wakacje w Hurghadzie, idealnie sprawdzi się hotel Aladdin Beach Resort, do którego możemy się wybrać już za dwa dni, aby cieszyć się bardzo dużą ilością atrakcji. Świetna będzie również pogoda w Hurghadzie w trakcie trwania tej oferty. Z naszych prognoz wynika, że ten egipski region zapewni temperatury od 22 do 29 stopni.

Aladdin Beach Resort – Egipt, Hurghada, Hurghada (od 1 858 zł/os.)

Aladdin Beach Resort, Egipt / wakacje.pl
Aladdin Beach Resort, Egipt / wakacje.pl

Planując wakacje, warto rozważyć pobyt w Aladdin Beach Resort, którego uroki i atuty robią dobre wrażenie. Cena za pobyt od osoby wynosi obecnie 1 858 zł (cena aktualna w momencie publikacji artykułu). Hotel ten oferuje nowoczesną i przytulną atmosferę. Restauracja serwuje różnorodne i pyszne potrawy z różnych stron świata, od kuchni włoskiej po egzotyczne owoce morza. Hotel szczyci się znakomitą obsługą na poziomie 5 gwiazdek, jak również przepięknym, zielonym ogrodem i atrakcjami takimi jak aquapark dla najmłodszych, a dodatkowo położony jest blisko plaży z malowniczą rafą. W hotelu dostępne są również liczne sklepiki oraz możliwość skorzystania z dodatkowych atrakcji, jak np. przejażdżki wielbłądem.

Wakacje w Egipcie, w Aladdin Beach Resort rozpoczną się 12.03.2024 i potrwają do 19.03.2024. Hotel oceniany przez turystów na 8.0/10 na wakacje.pl, z całą pewnością spełni oczekiwania gości. Zapraszamy do odkrycia uroków tego egipskiego raju, który oferuje niezapomniane wrażenia i relaksacyjne doznania.

Egipt / Hurghada / Hurghada

Aladdin Beach Resort

8.0
ocena klientów: Wspaniały

Samolot

12.03.2024 – 19.03.2024

7 dni

All Inclusive

25 °C

Inne kalkulacje oferty

Dwie osoby dorosłe

od 3 715 zł

za pokój

sprawdź ofertę

1 osoba dorosła + 1 dziecko

od 3 255 zł

za pokój

sprawdź ofertę

2 osoby dorosłe + 1 dziecko

od 4 410 zł

za pokój

sprawdź ofertę

2 osoby dorosłe + 2 dzieci

od 5 680 zł

za pokój

sprawdź ofertę

pokaż wszystkie oferty Last Minute