All Inclisive w Charmillion Sea Life na egipskiego laścika ⏰☀️ od 1 864 zł/os.

All Inclisive w Charmillion Sea Life na egipskiego laścika ⏰☀️ od 1 864 zł/os.

Jedna z aktualnie najlepszych ofert. Przynajmniej naszym zdaniem. Dobra cena (biorąc pod uwagę ceny innych propozycji), dobry standard, super ocena i dużo udogodnień. Jeśli koniecznie chcesz wylecieć na lasta już teraz, to hotel Charmillion Sea Life będzie doskonałym wyborem. Zapraszamy na wakacje w Egipcie.

Charmillion Sea Life – Egipt, Sharm el Sheikh (od 1 864 zł/os.)

Charmillion Sea Life, Egipt / wakacje.pl
Charmillion Sea Life, Egipt / wakacje.pl

Charmillion Sea Life Resort, 5-gwiazdkowy hotel, oceniany na 9.0, to super miejscówka na urlop w Zatoce Nabq, znanej z pięknej przyrody i rafy koralowej. Jest częścią większego kompleksu Charmillion, umożliwiającego swobodne przemieszczanie się między hotelami i korzystanie z ich atrakcji. Hotel poleca się rodzinom i młodzieży, bowiem oferuje różnorodne animacje, baseny i bezpośredni dostęp do plaży.

Znajdziemy tutaj ogród hotelowy, który jest pięknie zadbany i zachwyca zielenią. Na uwagę zasługuje także plaża hotelowa. Oferuje ona możliwość snorkelingu i nurkowania przy rafie. Hotel jest przyjazny i czysty, z miłą obsługą i bogatym wyborem jedzenia. Na miejscu dostępne są różne restauracje i bar, a wieczorne animacje są rozrywką dla gości.

Planowany pobyt (09.01.2024-16.01.2024) to pogoda w Sharm el Sheikh z wartościami w okolicach 20°C – idealna do korzystania z plaży i hotelowych atrakcji. Wyżywienie typu All Inclusive zapewni pełen komfort i wygodę.

Egipt / Sharm el Sheikh

Charmillion Sea Life

9.0
ocena klientów: Fantastyczny

Samolot

09.01.2024 – 16.01.2024

7 dni

All Inclusive

20 °C

Inne kalkulacje oferty

Dwie osoby dorosłe

od 3 728 zł

za pokój

sprawdź ofertę

1 osoba dorosła + 1 dziecko

od zł

za pokój

sprawdź ofertę

2 osoby dorosłe + 1 dziecko

od 4 663 zł

za pokój

sprawdź ofertę

2 osoby dorosłe + 2 dzieci

od zł

za pokój

sprawdź ofertę

pokaż wszystkie oferty Last Minute