All Inclusivek, słoneczko,  dobry standard 🧳🏖️ Sharm Sheikh od 1 753 zł za osobę

All Inclusivek, słoneczko, dobry standard 🧳🏖️ Sharm Sheikh od 1 753 zł za osobę

Już jutro możesz wyruszyć na wczasy w Egipcie, w hotelu Xperience St. George Homestay, który jest naszym zdaniem dobrym wyborem, ze słoneczną pogodą, udogodnieniami i atrakcjami, które powinny spodobać się wielu turystom. Zapoznaj się z ofertą i pamiętaj, że już jutro startuje samolot, więc warto się śpieszyć.

Xperience St. George Homestay – Egipt, Sharm el Sheikh (od 1 753 zł/os.)

Xperience St. George Homestay, Egipt / wakacje.pl
Xperience St. George Homestay, Egipt / wakacje.pl

Wybierając Xperience St. George Homestay w Egipcie, możemy już jutro wylecieć na komfortowy pobyt za 1 753 zł od osoby (cena aktualna w momencie pisania artykułu). Ten czterogwiazdkowy hotel w Sharm El Sheikh, usytuowany na wzgórzu, oferuje piękne widoki na morze i dostęp do prywatnej plaży. Goście mogą korzystać z dwóch basenów, SPA, trzech restauracji oraz różnorodnych aktywności sportowych.

Hotel, choć mniejszy niż typowe egipskie kurorty, wyróżnia się rodzinna atmosferą, niską zabudową i bujnym ogrodem. Obsługa jest przyjazna i pomocna, a pokoje czyste i komfortowe. Z hotelu łatwo dotrzeć do centrum miasta.

Oprócz dobrej kuchni, hotel zapewnia również rozrywkę dzięki animacjom, choć ich liczba mogłaby być większa. Temperatura w Sharm Sheikh podczas pobytu (06.01.2024-14.01.2024) wyniesie co najmniej 22°C, co umożliwia pełny relaks i korzystanie z atrakcji. Ocena 8.5/10 od urlopowiczów potwierdza wysoki standard hotelu. Wczasy w Xperience St. George Homestay to świetna opcja na niezapomniane wakacje.

Egipt / Sharm el Sheikh

Xperience St. George Homestay

8.5
ocena klientów: Wspaniały

Samolot

06.01.2024 – 14.01.2024

7 dni

All Inclusive

22 °C

Inne kalkulacje oferty

Dwie osoby dorosłe

od 3 507 zł

za pokój

sprawdź ofertę

1 osoba dorosła + 1 dziecko

od 3 261 zł

za pokój

sprawdź ofertę

2 osoby dorosłe + 1 dziecko

od 4 538 zł

za pokój

sprawdź ofertę

2 osoby dorosłe + 2 dzieci

od 5 966 zł

za pokój

sprawdź ofertę

pokaż wszystkie oferty Last Minute