Ceny Boliwia

Ceny w Boliwii 2023

Przed wyjazdem do Boliwii warto sprawdzić jakie będą koszty życia w Boliwii. W tym celu przygotowaliśmy zestawienie cen, które pomoże Ci zobrazować jakie wydatki czekają na Ciebie w Boliwii i jaki budżet przygotować na wyjazd.

Koszt życia w Boliwii

Jedna osoba dorosła

Mieszkanie

1 063,01 zł

Opłaty

273,40 zł

Transport

280,51 zł

Jedzenie

1 007,29 zł

Łączny koszt

2 624,21 zł

35.55% taniej niż w PL

Para

Mieszkanie

1 379,97 zł

Opłaty

325,80 zł

Transport

469,36 zł

Jedzenie

1 994,83 zł

Łączny koszt

4 169,96 zł

34.58% taniej niż w PL

Rodzina 2+1

Mieszkanie

1 696,93 zł

Opłaty

329,46 zł

Transport

1 276,03 zł

Jedzenie

2 682,83 zł

Łączny koszt

5 985,25 zł

31.99% taniej niż w PL

Restauracje

Ceny w restauracjach w Boliwii są średnio 25% niższe niż w Polsce

Obiad w droższej restauracji

Dla jednej osoby

34,65 zł

Dla jednej osoby

45.16% taniej niż w PL

Obiad w taniej restauracji

Dla jednej osoby

17,40 zł

Dla jednej osoby

36.5% taniej niż w PL

Kawa w kawiarni

Jedna filiżanka

12,26 zł

Jedna filiżanka

14.9% drożej niż w PL

Puszka napoju gazowanego

np. Coca-Cola / Pepsi / Fanta

3,51 zł

np. Coca-Cola / Pepsi / Fanta

32.37% taniej niż w PL

Piwo w barze

Jeden kufel

9,50 zł

Jeden kufel

3.75% taniej niż w PL

Posiłek typu Fast Food

np. Zestaw w McDonald's

27,48 zł

np. Zestaw w McDonald's

15.08% drożej niż w PL

Produkty spożywcze

Ceny produktów spożywczych w Boliwii są średnio 5% niższe niż w Polsce

Chleb

Jeden bochenek

3,51 zł

Jeden bochenek

8.59% taniej niż w PL

Jabłka

Cena za 1kg.

8,66 zł

Cena za 1kg.

140.56% drożej niż w PL

Ryż

Opakowanie 1kg.

3,50 zł

Opakowanie 1kg.

18.98% taniej niż w PL

Jajka

10 sztuk

5,30 zł

10 sztuk

40.25% taniej niż w PL

Pomarańcze

Cena za 1kg.

5,98 zł

Cena za 1kg.

2.22% drożej niż w PL

Ser żółty

Cena za 1kg.

23,83 zł

Cena za 1kg.

19.3% taniej niż w PL

Cebula

Cena za 1kg.

4,39 zł

Cena za 1kg.

35.08% drożej niż w PL

Pierś z kurczaka

Cena za 1kg.

16,55 zł

Cena za 1kg.

21.68% taniej niż w PL

Mleko

Jeden karton / butelka

3,97 zł

Jeden karton / butelka

26.84% drożej niż w PL

Papierosy

Jedna paczka

10,29 zł

Jedna paczka

39.29% taniej niż w PL

Woda

Butelka 1l.

2,75 zł

Butelka 1l.

92.31% drożej niż w PL

Banany

Cena za 1kg.

4,86 zł

Cena za 1kg.

5.63% taniej niż w PL

Napój gazowany

Butelka 1l.

4,05 zł

Butelka 1l.

4.11% drożej niż w PL

Pomidory

Cena za 1kg.

4,57 zł

Cena za 1kg.

53.6% taniej niż w PL

Ziemniaki

Cena za 1kg.

5,01 zł

Cena za 1kg.

79.57% drożej niż w PL

Wino

Butelka 0,75l.

29,67 zł

Butelka 0,75l.

17.64% drożej niż w PL

Piwo

Puszka / butelka 0,5l.

7,61 zł

Puszka / butelka 0,5l.

110.8% drożej niż w PL

Transport

Ceny transportu w Boliwii są średnio 36% wyższe niż w Polsce

Paliwo

1l benzyny

2,53 zł

1l benzyny

61.26% taniej niż w PL

Bilet jednorazowy

Lokalny transport

2,33 zł

Lokalny transport

41.31% taniej niż w PL

Bilet miesięczny

Lokalny transport

128,48 zł

Lokalny transport

22.09% drożej niż w PL

Taksówka

Kurs 10 km.

71,72 zł

Kurs 10 km.

104.97% drożej niż w PL

Wynajem i media

Ceny najmu i mediów w w Boliwii są średnio 58% niższe niż w Polsce

Mieszkanie jednopokojowe

W centrum miasta

1 262,41 zł

W centrum miasta

39.32% taniej niż w PL

Mieszkanie jednopokojowe

Na obrzeżach

906,12 zł

Na obrzeżach

46.91% taniej niż w PL

Mieszkanie z 3 pokojami

W centrum miasta

1 996,99 zł

W centrum miasta

44.23% taniej niż w PL

Mieszkanie z 3 pokojami

Na obrzeżach

1 464,75 zł

Na obrzeżach

49.55% taniej niż w PL

Pakiet internetu

W sieci komórkowej

163,55 zł

W sieci komórkowej

200.75% drożej niż w PL

Opłaty za media dla 1 osoby

Prąd, woda, gaz, ogrzewanie

101,65 zł

Prąd, woda, gaz, ogrzewanie

79.75% taniej niż w PL

Opłaty za media dla rodziny

Prąd, woda, gaz, ogrzewanie

156,02 zł

Prąd, woda, gaz, ogrzewanie

79.73% taniej niż w PL

Zakup domu na obrzeżach

Cena za 100 m2

373 988,34 zł

Cena za 100 m2

57.5% taniej niż w PL

Zakup mieszkania w centrum

Cena za 50 m2

251 602,89 zł

Cena za 50 m2

59.75% taniej niż w PL

Usługi

Ceny usług w Boliwii są średnio 25% wyższe niż w Polsce

Kino

1 bilet normalny

27,53 zł

1 bilet normalny

13.25% drożej niż w PL

Fryzjer

Prosta fryzura

30,36 zł

Prosta fryzura

7.58% taniej niż w PL

Siłownia

Miesięczny karnet

162,75 zł

Miesięczny karnet

37.55% drożej niż w PL
Ceny w Boliwii

Boliwia - ceny

Każdy, kto planuje wczasy w Boliwii, powinien sprawdzić aktualne ceny. Jakie są ceny w Boliwii? Pamiętaj o tym, że aktualne ceny w Boliwii znajdziesz w naszym zestawieniu. Każdy turysta chce wiedzieć, jak wyglądają wczasy w Boliwii ceny. To piękny kraj, który każdego roku przyciąga tłumy podróżników. Ceny produktów w Boliwii powinieneś dokładnie poznać, tak aby przygotować odpowiednią ilość gotówki. Nie ma tutaj znaczenia, czy podróżujesz sam, czy z biurem podróży. Nasze zestawienie Boliwia wakacje cena z pewnością jest dużym ułatwieniem dla turysty. Możesz się łatwo dowiedzieć, jakie mają ceny w Boliwii restauracje Poza tym, sprawdzisz, ile kosztuje piwo w Boliwii, czy też ile kosztuje obiad w Boliwii. Jak widać, ceny Boliwia to bardzo ważne informacje, które przydadzą się przed podróżą. Kompletne źródło wiedzy jest na wagę złota. Od tej pory planowanie podróży jest znacznie łatwiejsze. Staramy się wskazywać na Boliwia ceny w sklepach, dzięki czemu masz informację o tym, ile kosztuje jedzenie w Boliwii. Podróżowanie staje się przyjemniejsze wtedy, gdy znasz dane na temat wakacje w Boliwii ceny.

Wybierając się na wycieczki do Boliwii ceny trzeba znać znacznie prędzej. Dlaczego jest to tak ważne? Przede wszystkim masz możliwość oszacowanie aspektów, jakie dotyczą ceny w Boliwii. Taka propozycja zapewnia wygodę i komfort podróżowania. Nie jesteś zaskoczony kosztami, gdyż jedzenie w Boliwii ceny są doskonale znane. Jakie ceny w Boliwii? Odpowiedzi takie pytanie znajdziesz w naszym zestawieniu. Koszt wakacji w Boliwii nie musi być tak wysoki, jak mogłoby się zdawać. Ceny w restauracjach w Boliwii są różnorodne, dlatego przygotuj się na różne wydatki. Wszelkie cenne danie znajdziesz na nasze stronie internetowej. W końcu każdy turysta chce wiedzieć, jak wyglądają ceny w Boliwii. Jeśli chodzi o Boliwia jedzenie ceny także są wskazane w naszym zestawieniu. Już teraz postaw na dogodne rozwiązanie, które spełni Twoje oczekiwania. Praktycznie każdy wie, że jedzenie w tym miejscu jest niezwykle smaczne i oryginalne. Nie zwlekaj i wyszukaj to, jakie Boliwia ceny są najbardziej aktualne.

Z naszą pomocą możesz określić średnie koszty wyjazdu i doskonale się bawić na wakacjach. Ceny Boliwia są przedstawione w naszym zestawieniu, dlatego nie musisz martwić się samodzielnym poszukiwaniem informacji. Oczywiście podczas podróży interesują nas ceny jedzenia. Boliwia jedzenie ceny znajdziesz z łatwością na tej stronie internetowej. Zaplanowanie podróży nie musi być trudnym zadaniem, a poznanie szacunkowych kosztów jest niezwykle istotne. Dowiesz się, ile kosztują noclegi, różne usługi, produkty w sklepach, jedzenie w restauracjach itp. Kwestie cenowe dla wielu turystów są najważniejsze. W tym pięknym kraju możesz poznać inną kulturę i inny świat, który na długo pozostanie w umyśle. Nie wahaj się i zaplanuj wycieczkę z pomocą naszego zestawienia. Ceny w Boliwii bez problemu poznasz bez wychodzenia z domu. To wygodne narzędzie nie bez powodu jest doceniane przez wielu odbiorców.

Sprawdź ceny w innych krajach zobacz wszystkie kraje

Ile kosztuje jedzenie w Boliwii?

Przykładowo za fast fooda zapłacimy ok. 28.33 zł, za puszkę napoju Coca-Cola 3.62 zł, za chleb 3.58 zł. Obiad w niedrogiej restauracji to koszt ok. 17.94 zł za jedną osobę, natomiast w bardziej ekskluzywnej restauracji będziemy musieli zapłacić już ok. 70.72 zł za obiad dla dwóch osób. Ogólnie rzecz biorąc ceny wyżywienia są średnio 25% niższe niż w Polsce, a produkty spożywcze 5% niższe niż w Polsce.

Ile kosztuje życie w Boliwii?

Z naszych wyliczeń wynika, że koszt życia w Boliwii dla jednej osoby dorosłej wynosi 2624.21 zł. Para mieszkająca wspólnie pod jednym dachem powinna być przygotowana na miesięczne wydatki rzędu 4169.96 zł. W przypadku 3-osobowej rodziny składającej się z rodziców i jednego dziecka, miesięczny wydatek związany z kosztami życia określamy na 5985.25 zł. Są to oczywiście kalkulacje przybliżone, oparte na zgromadzonych przez nas danych i mogą się różnić w zależności od wielu czynników.