Ceny w Rio de Janeiro 2025
Przed wyjazdem do Rio de Janeiro warto sprawdzić jakie będą koszty życia w Rio de Janeiro. W tym celu przygotowaliśmy zestawienie cen, które pomoże Ci zobrazować jakie wydatki czekają na Ciebie w Rio de Janeiro i jaki budżet przygotować na wyjazd.
Koszt życia w Rio de Janeiro
Jedna osoba dorosła
Mieszkanie
1 450,31 zł
Opłaty
419,45 zł
Transport
399,94 zł
Jedzenie
930,41 zł
Łączny koszt
3 200,11 zł
Para
Mieszkanie
2 018,98 zł
Opłaty
595,97 zł
Transport
654,31 zł
Jedzenie
1 842,58 zł
Łączny koszt
5 111,84 zł
Rodzina 2+1
Mieszkanie
2 587,66 zł
Opłaty
604,55 zł
Transport
1 677,82 zł
Jedzenie
2 460,87 zł
Łączny koszt
7 330,90 zł
Sprawdź ceny w Rio de Janeiro dla:
Wakacje w Rio de Janeiro - ceny
Poniżej znajdziesz wykres z najdroższą ofertą, najtańszą ofertą oraz średnią ceną za wszystkie dostępne oferty na wakacje.pl (7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel) w Rio de Janeiro.
Najtańsza oferta
(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)
(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)
Najdroższa oferta
(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)
(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)
Średnia cena wszystkich ofert
(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)
(7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 ⭐ hotel)
Najtańsza oferta na wakacje.pl (7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 gwiazdki hotel)





Brazylia / Rio de Janeiro / Rio de Janeiro
Nacional Rio de Janeiro (ex. Gran Melia Nacional)
samolotem
04.06.2025 - 12.06.2025
7 dni
śniadania
31 °C
Najdroższa oferta na wakacje.pl (7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 gwiazdki hotel)





Brazylia / Rio de Janeiro / Rio de Janeiro
Sol Ipanema
samolotem
04.06.2025 - 12.06.2025
7 dni
śniadania
31 °C
W tym momencie najtańsza znaleziona przez nas oferta na wakacje.pl na 7-dniowy urlop w Rio de Janeiro dla jednej osoby w 4-gwiazdkowym gotelu All Inclusive wynosi 7539.00 zł. Natomiast najdroższa oferta o tych samych parametrach to koszt 10139.00 zł za osobę. Biorąc pod uwagę wszystkie aktualne oferty, wyliczyliśmy, że średni koszt wakacji w Rio de Janeiro (7 dni, 1 osoba dorosła, All Inclusive, 4 gwiazdki hotel) wynosi 8700.67 zł.
Restauracje
Ceny w restauracjach w Rio de Janeiro są średnio 30% niższe niż w Polsce
Obiad w droższej restauracji
Dla jednej osoby
Dla jednej osoby
29.1% taniej niż w PLObiad w taniej restauracji
Dla jednej osoby
Dla jednej osoby
35.02% taniej niż w PLKawa w kawiarni
Jedna filiżanka
Jedna filiżanka
34.5% taniej niż w PLPuszka napoju gazowanego
np. Coca-Cola / Pepsi / Fanta
np. Coca-Cola / Pepsi / Fanta
32.54% taniej niż w PLPiwo w barze
Jeden kufel
Jeden kufel
44.49% taniej niż w PLPosiłek typu Fast Food
np. Zestaw w McDonald's
np. Zestaw w McDonald's
22.75% taniej niż w PLProdukty spożywcze
Ceny produktów spożywczych w Rio de Janeiro są średnio 17% niższe niż w Polsce
Chleb
Jeden bochenek
Jeden bochenek
11.76% drożej niż w PLJabłka
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
112.86% drożej niż w PLRyż
Opakowanie 1kg.
Opakowanie 1kg.
11.41% taniej niż w PLJajka
10 sztuk
10 sztuk
34.82% taniej niż w PLPomarańcze
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
22.62% taniej niż w PLSer żółty
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
19.97% taniej niż w PLCebula
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
2.46% taniej niż w PLPierś z kurczaka
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
43.76% taniej niż w PLMleko
Jeden karton / butelka
Jeden karton / butelka
6.06% drożej niż w PLPapierosy
Jedna paczka
Jedna paczka
60.33% taniej niż w PLWoda
Butelka 1l.
Butelka 1l.
4.05% taniej niż w PLBanany
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
8.79% taniej niż w PLNapój gazowany
Butelka 1l.
Butelka 1l.
15.91% taniej niż w PLPomidory
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
42.76% taniej niż w PLZiemniaki
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
44.51% drożej niż w PLWino
Butelka 0,75l.
Butelka 0,75l.
7.91% drożej niż w PLPiwo
Puszka / butelka 0,5l.
Puszka / butelka 0,5l.
4.06% drożej niż w PLTransport
Ceny transportu w Rio de Janeiro są średnio 35% wyższe niż w Polsce
Paliwo
1l benzyny
1l benzyny
34.69% taniej niż w PLBilet jednorazowy
Lokalny transport
Lokalny transport
11.44% drożej niż w PLBilet miesięczny
Lokalny transport
Lokalny transport
57.82% drożej niż w PLTaksówka
Kurs 10 km.
Kurs 10 km.
11.16% taniej niż w PLWynajem i media
Ceny najmu i mediów w w Rio de Janeiro są średnio 51% niższe niż w Polsce
Mieszkanie jednopokojowe
W centrum miasta
W centrum miasta
25.96% taniej niż w PLMieszkanie jednopokojowe
Na obrzeżach
Na obrzeżach
36.85% taniej niż w PLMieszkanie z 3 pokojami
W centrum miasta
W centrum miasta
27.5% taniej niż w PLMieszkanie z 3 pokojami
Na obrzeżach
Na obrzeżach
37.46% taniej niż w PLPakiet internetu
W sieci komórkowej
W sieci komórkowej
14.99% drożej niż w PLOpłaty za media dla 1 osoby
Prąd, woda, gaz, ogrzewanie
Prąd, woda, gaz, ogrzewanie
42.62% taniej niż w PLOpłaty za media dla rodziny
Prąd, woda, gaz, ogrzewanie
Prąd, woda, gaz, ogrzewanie
43.2% taniej niż w PLZakup domu na obrzeżach
Cena za 100 m2
Cena za 100 m2
54.83% taniej niż w PLZakup mieszkania w centrum
Cena za 50 m2
Cena za 50 m2
48.21% taniej niż w PLUsługi
Ceny usług w Rio de Janeiro są średnio 32% niższe niż w Polsce
Kino
1 bilet normalny
1 bilet normalny
11.5% taniej niż w PLFryzjer
Prosta fryzura
Prosta fryzura
50.12% taniej niż w PLSiłownia
Miesięczny karnet
Miesięczny karnet
29.4% taniej niż w PL
Rio de Janeiro - ceny
Sprawdź ceny w innych krajach zobacz wszystkie kraje
Ile kosztują wakacje w Rio de Janeiro?
W tym momencie średnia cena za 7-dniowy wyjazd dla jednej osoby w 4-gwiazdkowym hotelu all inclusive w Rio de Janeiro wynosi 8700.67 zł.
Ile kosztuje jedzenie w Rio de Janeiro?
Przykładowo za fast fooda zapłacimy ok. 22.82 zł, za puszkę napoju Coca-Cola 4.66 zł, za chleb 5.23 zł. Obiad w niedrogiej restauracji to koszt ok. 22.86 zł za jedną osobę, natomiast w bardziej ekskluzywnej restauracji będziemy musieli zapłacić już ok. 113.73 zł za obiad dla dwóch osób. Ogólnie rzecz biorąc ceny wyżywienia są średnio 30% niższe niż w Polsce, a produkty spożywcze 17% niższe niż w Polsce.
Ile kosztuje życie w Rio de Janeiro?
Z naszych wyliczeń wynika, że koszt życia w Rio de Janeiro dla jednej osoby dorosłej wynosi 3200.11 zł. Para mieszkająca wspólnie pod jednym dachem powinna być przygotowana na miesięczne wydatki rzędu 5111.84 zł. W przypadku 3-osobowej rodziny składającej się z rodziców i jednego dziecka, miesięczny wydatek związany z kosztami życia określamy na 7330.9 zł. Są to oczywiście kalkulacje przybliżone, oparte na zgromadzonych przez nas danych i mogą się różnić w zależności od wielu czynników.