Ceny w Gwinei 2025
Przed wyjazdem do Gwinei warto sprawdzić jakie będą koszty życia w Gwinei. W tym celu przygotowaliśmy zestawienie cen, które pomoże Ci zobrazować jakie wydatki czekają na Ciebie w Gwinei i jaki budżet przygotować na wyjazd.
Koszt życia w Gwinei
Jedna osoba dorosła
Mieszkanie
1 605,57 zł
Opłaty
672,74 zł
Transport
444,13 zł
Jedzenie
1 363,50 zł
Łączny koszt
4 085,94 zł
Para
Mieszkanie
3 181,16 zł
Opłaty
861,63 zł
Transport
711,16 zł
Jedzenie
2 700,26 zł
Łączny koszt
7 454,21 zł
Rodzina 2+1
Mieszkanie
4 756,76 zł
Opłaty
876,16 zł
Transport
1 662,25 zł
Jedzenie
3 603,04 zł
Łączny koszt
10 898,21 zł
Sprawdź ceny w Gwinei dla:
Restauracje
Ceny w restauracjach w Gwinei są średnio 22% niższe niż w Polsce
Obiad w droższej restauracji
Dla jednej osoby
Dla jednej osoby
31.79% taniej niż w PLObiad w taniej restauracji
Dla jednej osoby
Dla jednej osoby
39.59% taniej niż w PLKawa w kawiarni
Jedna filiżanka
Jedna filiżanka
6.29% taniej niż w PLPuszka napoju gazowanego
np. Coca-Cola / Pepsi / Fanta
np. Coca-Cola / Pepsi / Fanta
19.94% taniej niż w PLPiwo w barze
Jeden kufel
Jeden kufel
28.47% taniej niż w PLPosiłek typu Fast Food
np. Zestaw w McDonald's
np. Zestaw w McDonald's
17.76% drożej niż w PLProdukty spożywcze
Ceny produktów spożywczych w Gwinei są średnio 29% wyższe niż w Polsce
Chleb
Jeden bochenek
Jeden bochenek
11.94% taniej niż w PLJabłka
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
188.1% drożej niż w PLRyż
Opakowanie 1kg.
Opakowanie 1kg.
10.54% taniej niż w PLJajka
10 sztuk
10 sztuk
5.9% drożej niż w PLPomarańcze
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
6.84% drożej niż w PLSer żółty
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
78.05% drożej niż w PLCebula
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
43.62% drożej niż w PLPierś z kurczaka
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
4.6% drożej niż w PLMleko
Jeden karton / butelka
Jeden karton / butelka
103.91% drożej niż w PLPapierosy
Jedna paczka
Jedna paczka
43.15% taniej niż w PLWoda
Butelka 1l.
Butelka 1l.
72.15% drożej niż w PLBanany
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
41.14% drożej niż w PLNapój gazowany
Butelka 1l.
Butelka 1l.
21.46% taniej niż w PLPomidory
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
16.22% taniej niż w PLZiemniaki
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
64.66% drożej niż w PLWino
Butelka 0,75l.
Butelka 0,75l.
49.71% drożej niż w PLPiwo
Puszka / butelka 0,5l.
Puszka / butelka 0,5l.
14.29% drożej niż w PLTransport
Ceny transportu w Gwinei są średnio 15% niższe niż w Polsce
Paliwo
1l benzyny
1l benzyny
22.17% taniej niż w PLBilet jednorazowy
Lokalny transport
Lokalny transport
21.41% drożej niż w PLBilet miesięczny
Lokalny transport
Lokalny transport
16.47% taniej niż w PLTaksówka
Kurs 10 km.
Kurs 10 km.
16.85% taniej niż w PLWynajem i media
Ceny najmu i mediów w w Gwinei są średnio 76% niższe niż w Polsce
Mieszkanie jednopokojowe
W centrum miasta
W centrum miasta
12.59% taniej niż w PLMieszkanie jednopokojowe
Na obrzeżach
Na obrzeżach
52.07% taniej niż w PLMieszkanie z 3 pokojami
W centrum miasta
W centrum miasta
41.14% drożej niż w PLMieszkanie z 3 pokojami
Na obrzeżach
Na obrzeżach
8.26% taniej niż w PLPakiet internetu
W sieci komórkowej
W sieci komórkowej
377.65% drożej niż w PLOpłaty za media dla 1 osoby
Prąd, woda, gaz, ogrzewanie
Prąd, woda, gaz, ogrzewanie
42.22% taniej niż w PLOpłaty za media dla rodziny
Prąd, woda, gaz, ogrzewanie
Prąd, woda, gaz, ogrzewanie
42.03% taniej niż w PLZakup domu na obrzeżach
Cena za 100 m2
Cena za 100 m2
64.73% taniej niż w PLZakup mieszkania w centrum
Cena za 50 m2
Cena za 50 m2
95.49% taniej niż w PLUsługi
Ceny usług w Gwinei są średnio 49% wyższe niż w Polsce
Kino
1 bilet normalny
1 bilet normalny
53% taniej niż w PLFryzjer
Prosta fryzura
Prosta fryzura
53.79% taniej niż w PLSiłownia
Miesięczny karnet
Miesięczny karnet
109% drożej niż w PLGwinea - ceny
Sprawdź ceny w innych krajach zobacz wszystkie kraje
Ceny w Republice Południowej Afryki
Ile kosztuje jedzenie w Gwinei?
Przykładowo za fast fooda zapłacimy ok. 37.05 zł, za puszkę napoju Coca-Cola 5.88 zł, za chleb 4.21 zł. Obiad w niedrogiej restauracji to koszt ok. 22.38 zł za jedną osobę, natomiast w bardziej ekskluzywnej restauracji będziemy musieli zapłacić już ok. 112.24 zł za obiad dla dwóch osób. Ogólnie rzecz biorąc ceny wyżywienia są średnio 22% niższe niż w Polsce, a produkty spożywcze 29% wyższe niż w Polsce.
Ile kosztuje życie w Gwinei?
Z naszych wyliczeń wynika, że koszt życia w Gwinei dla jednej osoby dorosłej wynosi 4085.94 zł. Para mieszkająca wspólnie pod jednym dachem powinna być przygotowana na miesięczne wydatki rzędu 7454.21 zł. W przypadku 3-osobowej rodziny składającej się z rodziców i jednego dziecka, miesięczny wydatek związany z kosztami życia określamy na 10898.21 zł. Są to oczywiście kalkulacje przybliżone, oparte na zgromadzonych przez nas danych i mogą się różnić w zależności od wielu czynników.