Ceny w Jemenie 2023
Przed wyjazdem do Jemenu warto sprawdzić jakie będą koszty życia w Jemenie. W tym celu przygotowaliśmy zestawienie cen, które pomoże Ci zobrazować jakie wydatki czekają na Ciebie w Jemenie i jaki budżet przygotować na wyjazd.
Koszt życia w Jemenie
Jedna osoba dorosła
Mieszkanie
779,26 zł
Opłaty
284,84 zł
Transport
340,27 zł
Jedzenie
839,12 zł
Łączny koszt
2 243,49 zł
Para
Mieszkanie
1 191,63 zł
Opłaty
360,08 zł
Transport
532,03 zł
Jedzenie
1 661,79 zł
Łączny koszt
3 745,53 zł
Rodzina 2+1
Mieszkanie
1 604,00 zł
Opłaty
366,28 zł
Transport
1 108,71 zł
Jedzenie
2 205,65 zł
Łączny koszt
5 284,64 zł
Sprawdź ceny w Jemenie dla:
Restauracje
Ceny w restauracjach w Jemenie są średnio 51% niższe niż w Polsce
Obiad w droższej restauracji
Dla jednej osoby
Dla jednej osoby
52.61% taniej niż w PLObiad w taniej restauracji
Dla jednej osoby
Dla jednej osoby
65.17% taniej niż w PLKawa w kawiarni
Jedna filiżanka
Jedna filiżanka
40.9% taniej niż w PLPuszka napoju gazowanego
np. Coca-Cola / Pepsi / Fanta
np. Coca-Cola / Pepsi / Fanta
66.4% taniej niż w PLPiwo w barze
Jeden kufel
Jeden kufel
40.59% taniej niż w PLPosiłek typu Fast Food
np. Zestaw w McDonald's
np. Zestaw w McDonald's
37.98% taniej niż w PLProdukty spożywcze
Ceny produktów spożywczych w Jemenie są średnio 20% niższe niż w Polsce
Chleb
Jeden bochenek
Jeden bochenek
41.04% taniej niż w PLJabłka
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
129.16% drożej niż w PLRyż
Opakowanie 1kg.
Opakowanie 1kg.
25.5% taniej niż w PLJajka
10 sztuk
10 sztuk
51.85% taniej niż w PLPomarańcze
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
7.18% taniej niż w PLSer żółty
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
24.09% taniej niż w PLCebula
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
17.88% taniej niż w PLPierś z kurczaka
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
33.4% taniej niż w PLMleko
Jeden karton / butelka
Jeden karton / butelka
11.5% drożej niż w PLPapierosy
Jedna paczka
Jedna paczka
48.76% taniej niż w PLWoda
Butelka 1l.
Butelka 1l.
14.62% taniej niż w PLBanany
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
27.59% taniej niż w PLNapój gazowany
Butelka 1l.
Butelka 1l.
38.02% taniej niż w PLPomidory
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
67.77% taniej niż w PLZiemniaki
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
11.71% drożej niż w PLWino
Butelka 0,75l.
Butelka 0,75l.
13.19% drożej niż w PLPiwo
Puszka / butelka 0,5l.
Puszka / butelka 0,5l.
37.74% drożej niż w PLTransport
Ceny transportu w Jemenie są średnio 49% niższe niż w Polsce
Paliwo
1l benzyny
1l benzyny
46.4% taniej niż w PLBilet jednorazowy
Lokalny transport
Lokalny transport
70.43% taniej niż w PLBilet miesięczny
Lokalny transport
Lokalny transport
55.46% taniej niż w PLTaksówka
Kurs 10 km.
Kurs 10 km.
31.55% taniej niż w PLWynajem i media
Ceny najmu i mediów w w Jemenie są średnio 61% niższe niż w Polsce
Mieszkanie jednopokojowe
W centrum miasta
W centrum miasta
61.65% taniej niż w PLMieszkanie jednopokojowe
Na obrzeżach
Na obrzeżach
69.95% taniej niż w PLMieszkanie z 3 pokojami
W centrum miasta
W centrum miasta
54.25% taniej niż w PLMieszkanie z 3 pokojami
Na obrzeżach
Na obrzeżach
64.76% taniej niż w PLPakiet internetu
W sieci komórkowej
W sieci komórkowej
106.48% drożej niż w PLOpłaty za media dla 1 osoby
Prąd, woda, gaz, ogrzewanie
Prąd, woda, gaz, ogrzewanie
74.3% taniej niż w PLOpłaty za media dla rodziny
Prąd, woda, gaz, ogrzewanie
Prąd, woda, gaz, ogrzewanie
74.42% taniej niż w PLZakup domu na obrzeżach
Cena za 100 m2
Cena za 100 m2
66.98% taniej niż w PLZakup mieszkania w centrum
Cena za 50 m2
Cena za 50 m2
54.83% taniej niż w PLUsługi
Ceny usług w Jemenie są średnio 37% niższe niż w Polsce
Kino
1 bilet normalny
1 bilet normalny
38.1% taniej niż w PLFryzjer
Prosta fryzura
Prosta fryzura
65.14% taniej niż w PLSiłownia
Miesięczny karnet
Miesięczny karnet
29.88% taniej niż w PLJemen - ceny
Sprawdź ceny w innych krajach zobacz wszystkie kraje
Ile kosztuje jedzenie w Jemenie?
Przykładowo za fast fooda zapłacimy ok. 18.4 zł, za puszkę napoju Coca-Cola 2.19 zł, za chleb 2.89 zł. Obiad w niedrogiej restauracji to koszt ok. 12.36 zł za jedną osobę, natomiast w bardziej ekskluzywnej restauracji będziemy musieli zapłacić już ok. 76.07 zł za obiad dla dwóch osób. Ogólnie rzecz biorąc ceny wyżywienia są średnio 51% niższe niż w Polsce, a produkty spożywcze 20% niższe niż w Polsce.
Ile kosztuje życie w Jemenie?
Z naszych wyliczeń wynika, że koszt życia w Jemenie dla jednej osoby dorosłej wynosi 2243.49 zł. Para mieszkająca wspólnie pod jednym dachem powinna być przygotowana na miesięczne wydatki rzędu 3745.53 zł. W przypadku 3-osobowej rodziny składającej się z rodziców i jednego dziecka, miesięczny wydatek związany z kosztami życia określamy na 5284.64 zł. Są to oczywiście kalkulacje przybliżone, oparte na zgromadzonych przez nas danych i mogą się różnić w zależności od wielu czynników.