Ceny na Martynice 2025
Przed wyjazdem na Martynikę warto sprawdzić jakie będą koszty życia na Martynice. W tym celu przygotowaliśmy zestawienie cen, które pomoże Ci zobrazować jakie wydatki czekają na Ciebie na Martynice i jaki budżet przygotować na wyjazd.
Koszt życia na Martynice
Jedna osoba dorosła
Mieszkanie
2 572,07 zł
Opłaty
508,23 zł
Transport
898,94 zł
Jedzenie
2 586,40 zł
Łączny koszt
6 565,64 zł
Para
Mieszkanie
3 748,96 zł
Opłaty
688,49 zł
Transport
1 427,18 zł
Jedzenie
5 122,09 zł
Łączny koszt
10 986,72 zł
Rodzina 2+1
Mieszkanie
4 925,86 zł
Opłaty
700,68 zł
Transport
3 192,05 zł
Jedzenie
6 827,29 zł
Łączny koszt
15 645,88 zł
Sprawdź ceny na Martynice dla:
Restauracje
Ceny w restauracjach na Martynice są średnio 87% wyższe niż w Polsce
Obiad w droższej restauracji
Dla jednej osoby
Dla jednej osoby
85.04% drożej niż w PLObiad w taniej restauracji
Dla jednej osoby
Dla jednej osoby
126.82% drożej niż w PLKawa w kawiarni
Jedna filiżanka
Jedna filiżanka
42.41% drożej niż w PLPuszka napoju gazowanego
np. Coca-Cola / Pepsi / Fanta
np. Coca-Cola / Pepsi / Fanta
88.34% drożej niż w PLPiwo w barze
Jeden kufel
Jeden kufel
95.92% drożej niż w PLPosiłek typu Fast Food
np. Zestaw w McDonald's
np. Zestaw w McDonald's
65.33% drożej niż w PLProdukty spożywcze
Ceny produktów spożywczych na Martynice są średnio 88% wyższe niż w Polsce
Chleb
Jeden bochenek
Jeden bochenek
27.08% drożej niż w PLJabłka
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
231.19% drożej niż w PLRyż
Opakowanie 1kg.
Opakowanie 1kg.
158.62% drożej niż w PLJajka
10 sztuk
10 sztuk
8.61% drożej niż w PLPomarańcze
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
60.99% drożej niż w PLSer żółty
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
98.34% drożej niż w PLCebula
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
109.18% drożej niż w PLPierś z kurczaka
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
165.55% drożej niż w PLMleko
Jeden karton / butelka
Jeden karton / butelka
66.15% drożej niż w PLPapierosy
Jedna paczka
Jedna paczka
125.98% drożej niż w PLWoda
Butelka 1l.
Butelka 1l.
18.99% drożej niż w PLBanany
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
19.35% taniej niż w PLNapój gazowany
Butelka 1l.
Butelka 1l.
71.26% drożej niż w PLPomidory
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
125.62% drożej niż w PLZiemniaki
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
141.67% drożej niż w PLWino
Butelka 0,75l.
Butelka 0,75l.
12.83% drożej niż w PLPiwo
Puszka / butelka 0,5l.
Puszka / butelka 0,5l.
51.47% drożej niż w PLTransport
Ceny transportu na Martynice są średnio 69% wyższe niż w Polsce
Paliwo
1l benzyny
1l benzyny
62.84% drożej niż w PLBilet jednorazowy
Lokalny transport
Lokalny transport
44.71% drożej niż w PLBilet miesięczny
Lokalny transport
Lokalny transport
57.43% drożej niż w PLTaksówka
Kurs 10 km.
Kurs 10 km.
102.16% drożej niż w PLWynajem i media
Ceny najmu i mediów w na Martynice są średnio 7% wyższe niż w Polsce
Mieszkanie jednopokojowe
W centrum miasta
W centrum miasta
4.54% drożej niż w PLMieszkanie jednopokojowe
Na obrzeżach
Na obrzeżach
21.99% drożej niż w PLMieszkanie z 3 pokojami
W centrum miasta
W centrum miasta
4.51% drożej niż w PLMieszkanie z 3 pokojami
Na obrzeżach
Na obrzeżach
49.8% drożej niż w PLPakiet internetu
W sieci komórkowej
W sieci komórkowej
139.18% drożej niż w PLOpłaty za media dla 1 osoby
Prąd, woda, gaz, ogrzewanie
Prąd, woda, gaz, ogrzewanie
44.86% taniej niż w PLOpłaty za media dla rodziny
Prąd, woda, gaz, ogrzewanie
Prąd, woda, gaz, ogrzewanie
44.84% taniej niż w PLZakup domu na obrzeżach
Cena za 100 m2
Cena za 100 m2
37.06% drożej niż w PLZakup mieszkania w centrum
Cena za 50 m2
Cena za 50 m2
35.05% taniej niż w PLUsługi
Ceny usług na Martynice są średnio 14% wyższe niż w Polsce
Kino
1 bilet normalny
1 bilet normalny
39.05% drożej niż w PLFryzjer
Prosta fryzura
Prosta fryzura
66.9% drożej niż w PLSiłownia
Miesięczny karnet
Miesięczny karnet
10.41% taniej niż w PLMartynika - ceny
Sprawdź ceny w innych krajach zobacz wszystkie kraje
Ile kosztuje jedzenie na Martynice?
Przykładowo za fast fooda zapłacimy ok. 52.02 zł, za puszkę napoju Coca-Cola 13.82 zł, za chleb 6.08 zł. Obiad w niedrogiej restauracji to koszt ok. 84.04 zł za jedną osobę, natomiast w bardziej ekskluzywnej restauracji będziemy musieli zapłacić już ok. 304.5 zł za obiad dla dwóch osób. Ogólnie rzecz biorąc ceny wyżywienia są średnio 87% wyższe niż w Polsce, a produkty spożywcze 88% wyższe niż w Polsce.
Ile kosztuje życie na Martynice?
Z naszych wyliczeń wynika, że koszt życia na Martynice dla jednej osoby dorosłej wynosi 6565.64 zł. Para mieszkająca wspólnie pod jednym dachem powinna być przygotowana na miesięczne wydatki rzędu 10986.72 zł. W przypadku 3-osobowej rodziny składającej się z rodziców i jednego dziecka, miesięczny wydatek związany z kosztami życia określamy na 15645.88 zł. Są to oczywiście kalkulacje przybliżone, oparte na zgromadzonych przez nas danych i mogą się różnić w zależności od wielu czynników.