Ceny na Martynice 2023
Przed wyjazdem na Martynikę warto sprawdzić jakie będą koszty życia na Martynice. W tym celu przygotowaliśmy zestawienie cen, które pomoże Ci zobrazować jakie wydatki czekają na Ciebie na Martynice i jaki budżet przygotować na wyjazd.
Koszt życia na Martynice
Jedna osoba dorosła
Mieszkanie
2 421,29 zł
Opłaty
470,06 zł
Transport
682,80 zł
Jedzenie
2 351,28 zł
Łączny koszt
5 925,43 zł
Para
Mieszkanie
3 269,61 zł
Opłaty
605,96 zł
Transport
1 111,86 zł
Jedzenie
4 656,46 zł
Łączny koszt
9 643,89 zł
Rodzina 2+1
Mieszkanie
4 117,92 zł
Opłaty
615,43 zł
Transport
2 759,34 zł
Jedzenie
6 183,89 zł
Łączny koszt
13 676,58 zł
Sprawdź ceny na Martynice dla:
Restauracje
Ceny w restauracjach na Martynice są średnio 89% wyższe niż w Polsce
Obiad w droższej restauracji
Dla jednej osoby
Dla jednej osoby
89.79% drożej niż w PLObiad w taniej restauracji
Dla jednej osoby
Dla jednej osoby
65.95% drożej niż w PLKawa w kawiarni
Jedna filiżanka
Jedna filiżanka
79.85% drożej niż w PLPuszka napoju gazowanego
np. Coca-Cola / Pepsi / Fanta
np. Coca-Cola / Pepsi / Fanta
129.09% drożej niż w PLPiwo w barze
Jeden kufel
Jeden kufel
159.57% drożej niż w PLPosiłek typu Fast Food
np. Zestaw w McDonald's
np. Zestaw w McDonald's
81.7% drożej niż w PLProdukty spożywcze
Ceny produktów spożywczych na Martynice są średnio 135% wyższe niż w Polsce
Chleb
Jeden bochenek
Jeden bochenek
188.54% drożej niż w PLJabłka
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
342.5% drożej niż w PLRyż
Opakowanie 1kg.
Opakowanie 1kg.
123.61% drożej niż w PLJajka
10 sztuk
10 sztuk
100.45% drożej niż w PLPomarańcze
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
76.24% drożej niż w PLSer żółty
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
150.05% drożej niż w PLCebula
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
189.23% drożej niż w PLPierś z kurczaka
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
257.69% drożej niż w PLMleko
Jeden karton / butelka
Jeden karton / butelka
79.23% drożej niż w PLPapierosy
Jedna paczka
Jedna paczka
140.94% drożej niż w PLWoda
Butelka 1l.
Butelka 1l.
33.57% drożej niż w PLBanany
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
17.86% drożej niż w PLNapój gazowany
Butelka 1l.
Butelka 1l.
145.5% drożej niż w PLPomidory
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
75.03% drożej niż w PLZiemniaki
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
320.43% drożej niż w PLWino
Butelka 0,75l.
Butelka 0,75l.
36.28% drożej niż w PLPiwo
Puszka / butelka 0,5l.
Puszka / butelka 0,5l.
126.04% drożej niż w PLTransport
Ceny transportu na Martynice są średnio 123% wyższe niż w Polsce
Paliwo
1l benzyny
1l benzyny
7.04% drożej niż w PLBilet jednorazowy
Lokalny transport
Lokalny transport
69.02% drożej niż w PLBilet miesięczny
Lokalny transport
Lokalny transport
102.27% drożej niż w PLTaksówka
Kurs 10 km.
Kurs 10 km.
214.38% drożej niż w PLWynajem i media
Ceny najmu i mediów w na Martynice są średnio 30% wyższe niż w Polsce
Mieszkanie jednopokojowe
W centrum miasta
W centrum miasta
27.56% drożej niż w PLMieszkanie jednopokojowe
Na obrzeżach
Na obrzeżach
33.91% drożej niż w PLMieszkanie z 3 pokojami
W centrum miasta
W centrum miasta
20.31% drożej niż w PLMieszkanie z 3 pokojami
Na obrzeżach
Na obrzeżach
40.98% drożej niż w PLPakiet internetu
W sieci komórkowej
W sieci komórkowej
253.64% drożej niż w PLOpłaty za media dla 1 osoby
Prąd, woda, gaz, ogrzewanie
Prąd, woda, gaz, ogrzewanie
47.48% taniej niż w PLOpłaty za media dla rodziny
Prąd, woda, gaz, ogrzewanie
Prąd, woda, gaz, ogrzewanie
47.43% taniej niż w PLZakup domu na obrzeżach
Cena za 100 m2
Cena za 100 m2
67.18% drożej niż w PLZakup mieszkania w centrum
Cena za 50 m2
Cena za 50 m2
21.64% taniej niż w PLUsługi
Ceny usług na Martynice są średnio 45% wyższe niż w Polsce
Kino
1 bilet normalny
1 bilet normalny
55.29% drożej niż w PLFryzjer
Prosta fryzura
Prosta fryzura
131.39% drożej niż w PLSiłownia
Miesięczny karnet
Miesięczny karnet
19.75% drożej niż w PLMartynika - ceny
Sprawdź ceny w innych krajach zobacz wszystkie kraje
Ile kosztuje jedzenie na Martynice?
Przykładowo za fast fooda zapłacimy ok. 44.73 zł, za puszkę napoju Coca-Cola 12.26 zł, za chleb 11.31 zł. Obiad w niedrogiej restauracji to koszt ok. 46.88 zł za jedną osobę, natomiast w bardziej ekskluzywnej restauracji będziemy musieli zapłacić już ok. 244.71 zł za obiad dla dwóch osób. Ogólnie rzecz biorąc ceny wyżywienia są średnio 89% wyższe niż w Polsce, a produkty spożywcze 135% wyższe niż w Polsce.
Ile kosztuje życie na Martynice?
Z naszych wyliczeń wynika, że koszt życia na Martynice dla jednej osoby dorosłej wynosi 5925.43 zł. Para mieszkająca wspólnie pod jednym dachem powinna być przygotowana na miesięczne wydatki rzędu 9643.89 zł. W przypadku 3-osobowej rodziny składającej się z rodziców i jednego dziecka, miesięczny wydatek związany z kosztami życia określamy na 13676.58 zł. Są to oczywiście kalkulacje przybliżone, oparte na zgromadzonych przez nas danych i mogą się różnić w zależności od wielu czynników.