Ceny w Nepalu 2025
Przed wyjazdem do Nepalu warto sprawdzić jakie będą koszty życia w Nepalu. W tym celu przygotowaliśmy zestawienie cen, które pomoże Ci zobrazować jakie wydatki czekają na Ciebie w Nepalu i jaki budżet przygotować na wyjazd.
Koszt życia w Nepalu
Jedna osoba dorosła
Mieszkanie
355,96 zł
Opłaty
108,16 zł
Transport
383,35 zł
Jedzenie
662,54 zł
Łączny koszt
1 510,01 zł
Para
Mieszkanie
564,92 zł
Opłaty
145,65 zł
Transport
596,57 zł
Jedzenie
1 312,09 zł
Łączny koszt
2 619,23 zł
Rodzina 2+1
Mieszkanie
773,89 zł
Opłaty
147,87 zł
Transport
1 206,49 zł
Jedzenie
1 728,02 zł
Łączny koszt
3 856,27 zł
Sprawdź ceny w Nepalu dla:
Restauracje
Ceny w restauracjach w Nepalu są średnio 55% niższe niż w Polsce
Obiad w droższej restauracji
Dla jednej osoby
Dla jednej osoby
59.99% taniej niż w PLObiad w taniej restauracji
Dla jednej osoby
Dla jednej osoby
84.5% taniej niż w PLKawa w kawiarni
Jedna filiżanka
Jedna filiżanka
53.93% taniej niż w PLPuszka napoju gazowanego
np. Coca-Cola / Pepsi / Fanta
np. Coca-Cola / Pepsi / Fanta
76.28% taniej niż w PLPiwo w barze
Jeden kufel
Jeden kufel
31.05% taniej niż w PLPosiłek typu Fast Food
np. Zestaw w McDonald's
np. Zestaw w McDonald's
16.06% taniej niż w PLProdukty spożywcze
Ceny produktów spożywczych w Nepalu są średnio 28% niższe niż w Polsce
Chleb
Jeden bochenek
Jeden bochenek
62.58% taniej niż w PLJabłka
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
105.28% drożej niż w PLRyż
Opakowanie 1kg.
Opakowanie 1kg.
40.92% taniej niż w PLJajka
10 sztuk
10 sztuk
53.29% taniej niż w PLPomarańcze
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
41.49% taniej niż w PLSer żółty
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
21.52% taniej niż w PLCebula
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
49.63% taniej niż w PLPierś z kurczaka
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
50.15% taniej niż w PLMleko
Jeden karton / butelka
Jeden karton / butelka
23.55% taniej niż w PLPapierosy
Jedna paczka
Jedna paczka
42% taniej niż w PLWoda
Butelka 1l.
Butelka 1l.
56.46% taniej niż w PLBanany
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
42.33% taniej niż w PLNapój gazowany
Butelka 1l.
Butelka 1l.
23.28% taniej niż w PLPomidory
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
76.92% taniej niż w PLZiemniaki
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
50.31% taniej niż w PLWino
Butelka 0,75l.
Butelka 0,75l.
0.64% drożej niż w PLPiwo
Puszka / butelka 0,5l.
Puszka / butelka 0,5l.
88.73% drożej niż w PLTransport
Ceny transportu w Nepalu są średnio 41% niższe niż w Polsce
Paliwo
1l benzyny
1l benzyny
23.11% taniej niż w PLBilet jednorazowy
Lokalny transport
Lokalny transport
80.93% taniej niż w PLBilet miesięczny
Lokalny transport
Lokalny transport
55.23% taniej niż w PLTaksówka
Kurs 10 km.
Kurs 10 km.
2.38% taniej niż w PLWynajem i media
Ceny najmu i mediów w w Nepalu są średnio 61% niższe niż w Polsce
Mieszkanie jednopokojowe
W centrum miasta
W centrum miasta
80.55% taniej niż w PLMieszkanie jednopokojowe
Na obrzeżach
Na obrzeżach
85.92% taniej niż w PLMieszkanie z 3 pokojami
W centrum miasta
W centrum miasta
77.2% taniej niż w PLMieszkanie z 3 pokojami
Na obrzeżach
Na obrzeżach
82.51% taniej niż w PLPakiet internetu
W sieci komórkowej
W sieci komórkowej
42.25% taniej niż w PLOpłaty za media dla 1 osoby
Prąd, woda, gaz, ogrzewanie
Prąd, woda, gaz, ogrzewanie
87.75% taniej niż w PLOpłaty za media dla rodziny
Prąd, woda, gaz, ogrzewanie
Prąd, woda, gaz, ogrzewanie
87.83% taniej niż w PLZakup domu na obrzeżach
Cena za 100 m2
Cena za 100 m2
68.52% taniej niż w PLZakup mieszkania w centrum
Cena za 50 m2
Cena za 50 m2
51.33% taniej niż w PLUsługi
Ceny usług w Nepalu są średnio 56% niższe niż w Polsce
Kino
1 bilet normalny
1 bilet normalny
60.43% taniej niż w PLFryzjer
Prosta fryzura
Prosta fryzura
83.58% taniej niż w PLSiłownia
Miesięczny karnet
Miesięczny karnet
44.03% taniej niż w PL
Nepal - ceny
Sprawdź ceny w innych krajach zobacz wszystkie kraje
Ile kosztuje jedzenie w Nepalu?
Przykładowo za fast fooda zapłacimy ok. 24.68 zł, za puszkę napoju Coca-Cola 1.63 zł, za chleb 1.74 zł. Obiad w niedrogiej restauracji to koszt ok. 5.42 zł za jedną osobę, natomiast w bardziej ekskluzywnej restauracji będziemy musieli zapłacić już ok. 63.84 zł za obiad dla dwóch osób. Ogólnie rzecz biorąc ceny wyżywienia są średnio 55% niższe niż w Polsce, a produkty spożywcze 28% niższe niż w Polsce.
Ile kosztuje życie w Nepalu?
Z naszych wyliczeń wynika, że koszt życia w Nepalu dla jednej osoby dorosłej wynosi 1510.01 zł. Para mieszkająca wspólnie pod jednym dachem powinna być przygotowana na miesięczne wydatki rzędu 2619.23 zł. W przypadku 3-osobowej rodziny składającej się z rodziców i jednego dziecka, miesięczny wydatek związany z kosztami życia określamy na 3856.27 zł. Są to oczywiście kalkulacje przybliżone, oparte na zgromadzonych przez nas danych i mogą się różnić w zależności od wielu czynników.