Ceny w Pakistanie 2023
Przed wyjazdem do Pakistanu warto sprawdzić jakie będą koszty życia w Pakistanie. W tym celu przygotowaliśmy zestawienie cen, które pomoże Ci zobrazować jakie wydatki czekają na Ciebie w Pakistanie i jaki budżet przygotować na wyjazd.
Koszt życia w Pakistanie
Jedna osoba dorosła
Mieszkanie
292,73 zł
Opłaty
212,94 zł
Transport
262,98 zł
Jedzenie
469,49 zł
Łączny koszt
1 238,14 zł
Para
Mieszkanie
484,05 zł
Opłaty
282,63 zł
Transport
404,59 zł
Jedzenie
929,77 zł
Łączny koszt
2 101,04 zł
Rodzina 2+1
Mieszkanie
675,37 zł
Opłaty
288,65 zł
Transport
780,16 zł
Jedzenie
1 240,61 zł
Łączny koszt
2 984,79 zł
Sprawdź ceny w Pakistanie dla:
Restauracje
Ceny w restauracjach w Pakistanie są średnio 62% niższe niż w Polsce
Obiad w droższej restauracji
Dla jednej osoby
Dla jednej osoby
66.64% taniej niż w PLObiad w taniej restauracji
Dla jednej osoby
Dla jednej osoby
79.89% taniej niż w PLKawa w kawiarni
Jedna filiżanka
Jedna filiżanka
56.14% taniej niż w PLPuszka napoju gazowanego
np. Coca-Cola / Pepsi / Fanta
np. Coca-Cola / Pepsi / Fanta
83.24% taniej niż w PLPiwo w barze
Jeden kufel
Jeden kufel
19.76% taniej niż w PLPosiłek typu Fast Food
np. Zestaw w McDonald's
np. Zestaw w McDonald's
48.28% taniej niż w PLProdukty spożywcze
Ceny produktów spożywczych w Pakistanie są średnio 50% niższe niż w Polsce
Chleb
Jeden bochenek
Jeden bochenek
55.99% taniej niż w PLJabłka
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
2.78% taniej niż w PLRyż
Opakowanie 1kg.
Opakowanie 1kg.
25.93% taniej niż w PLJajka
10 sztuk
10 sztuk
63.36% taniej niż w PLPomarańcze
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
57.09% taniej niż w PLSer żółty
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
37.18% taniej niż w PLCebula
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
56% taniej niż w PLPierś z kurczaka
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
58.64% taniej niż w PLMleko
Jeden karton / butelka
Jeden karton / butelka
24.6% taniej niż w PLPapierosy
Jedna paczka
Jedna paczka
76.87% taniej niż w PLWoda
Butelka 1l.
Butelka 1l.
48.25% taniej niż w PLBanany
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
64.08% taniej niż w PLNapój gazowany
Butelka 1l.
Butelka 1l.
53.98% taniej niż w PLPomidory
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
79.49% taniej niż w PLZiemniaki
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
60.93% taniej niż w PLWino
Butelka 0,75l.
Butelka 0,75l.
43.62% taniej niż w PLPiwo
Puszka / butelka 0,5l.
Puszka / butelka 0,5l.
21.61% drożej niż w PLTransport
Ceny transportu w Pakistanie są średnio 70% niższe niż w Polsce
Paliwo
1l benzyny
1l benzyny
48.85% taniej niż w PLBilet jednorazowy
Lokalny transport
Lokalny transport
82.62% taniej niż w PLBilet miesięczny
Lokalny transport
Lokalny transport
72.79% taniej niż w PLTaksówka
Kurs 10 km.
Kurs 10 km.
68.11% taniej niż w PLWynajem i media
Ceny najmu i mediów w w Pakistanie są średnio 82% niższe niż w Polsce
Mieszkanie jednopokojowe
W centrum miasta
W centrum miasta
83.26% taniej niż w PLMieszkanie jednopokojowe
Na obrzeżach
Na obrzeżach
85.42% taniej niż w PLMieszkanie z 3 pokojami
W centrum miasta
W centrum miasta
77.08% taniej niż w PLMieszkanie z 3 pokojami
Na obrzeżach
Na obrzeżach
80.81% taniej niż w PLPakiet internetu
W sieci komórkowej
W sieci komórkowej
31.21% drożej niż w PLOpłaty za media dla 1 osoby
Prąd, woda, gaz, ogrzewanie
Prąd, woda, gaz, ogrzewanie
73.07% taniej niż w PLOpłaty za media dla rodziny
Prąd, woda, gaz, ogrzewanie
Prąd, woda, gaz, ogrzewanie
72.89% taniej niż w PLZakup domu na obrzeżach
Cena za 100 m2
Cena za 100 m2
83.06% taniej niż w PLZakup mieszkania w centrum
Cena za 50 m2
Cena za 50 m2
81.26% taniej niż w PLUsługi
Ceny usług w Pakistanie są średnio 59% niższe niż w Polsce
Kino
1 bilet normalny
1 bilet normalny
47.8% taniej niż w PLFryzjer
Prosta fryzura
Prosta fryzura
76.19% taniej niż w PLSiłownia
Miesięczny karnet
Miesięczny karnet
57.35% taniej niż w PLPakistan - ceny
Sprawdź ceny w innych krajach zobacz wszystkie kraje
Ile kosztuje jedzenie w Pakistanie?
Przykładowo za fast fooda zapłacimy ok. 12.73 zł, za puszkę napoju Coca-Cola 0.9 zł, za chleb 1.72 zł. Obiad w niedrogiej restauracji to koszt ok. 5.68 zł za jedną osobę, natomiast w bardziej ekskluzywnej restauracji będziemy musieli zapłacić już ok. 43.02 zł za obiad dla dwóch osób. Ogólnie rzecz biorąc ceny wyżywienia są średnio 62% niższe niż w Polsce, a produkty spożywcze 50% niższe niż w Polsce.
Ile kosztuje życie w Pakistanie?
Z naszych wyliczeń wynika, że koszt życia w Pakistanie dla jednej osoby dorosłej wynosi 1238.14 zł. Para mieszkająca wspólnie pod jednym dachem powinna być przygotowana na miesięczne wydatki rzędu 2101.04 zł. W przypadku 3-osobowej rodziny składającej się z rodziców i jednego dziecka, miesięczny wydatek związany z kosztami życia określamy na 2984.79 zł. Są to oczywiście kalkulacje przybliżone, oparte na zgromadzonych przez nas danych i mogą się różnić w zależności od wielu czynników.