Ceny w Salwadorze 2023
Przed wyjazdem do Salwadoru warto sprawdzić jakie będą koszty życia w Salwadorze. W tym celu przygotowaliśmy zestawienie cen, które pomoże Ci zobrazować jakie wydatki czekają na Ciebie w Salwadorze i jaki budżet przygotować na wyjazd.
Koszt życia w Salwadorze
Jedna osoba dorosła
Mieszkanie
1 831,29 zł
Opłaty
352,54 zł
Transport
459,87 zł
Jedzenie
1 331,00 zł
Łączny koszt
3 974,70 zł
Para
Mieszkanie
2 336,66 zł
Opłaty
437,91 zł
Transport
752,53 zł
Jedzenie
2 635,90 zł
Łączny koszt
6 163,00 zł
Rodzina 2+1
Mieszkanie
2 842,04 zł
Opłaty
444,11 zł
Transport
1 844,00 zł
Jedzenie
3 535,54 zł
Łączny koszt
8 665,69 zł
Sprawdź ceny w Salwadorze dla:
Restauracje
Ceny w restauracjach w Salwadorze są średnio 18% niższe niż w Polsce
Obiad w droższej restauracji
Dla jednej osoby
Dla jednej osoby
25.89% taniej niż w PLObiad w taniej restauracji
Dla jednej osoby
Dla jednej osoby
33.32% taniej niż w PLKawa w kawiarni
Jedna filiżanka
Jedna filiżanka
21.46% drożej niż w PLPuszka napoju gazowanego
np. Coca-Cola / Pepsi / Fanta
np. Coca-Cola / Pepsi / Fanta
38.92% taniej niż w PLPiwo w barze
Jeden kufel
Jeden kufel
36.47% taniej niż w PLPosiłek typu Fast Food
np. Zestaw w McDonald's
np. Zestaw w McDonald's
12.1% drożej niż w PLProdukty spożywcze
Ceny produktów spożywczych w Salwadorze są średnio 51% wyższe niż w Polsce
Chleb
Jeden bochenek
Jeden bochenek
108.85% drożej niż w PLJabłka
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
285.28% drożej niż w PLRyż
Opakowanie 1kg.
Opakowanie 1kg.
37.96% drożej niż w PLJajka
10 sztuk
10 sztuk
13.53% taniej niż w PLPomarańcze
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
61.54% drożej niż w PLSer żółty
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
10.13% drożej niż w PLCebula
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
172% drożej niż w PLPierś z kurczaka
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
10.74% taniej niż w PLMleko
Jeden karton / butelka
Jeden karton / butelka
174.12% drożej niż w PLPapierosy
Jedna paczka
Jedna paczka
7.55% taniej niż w PLWoda
Butelka 1l.
Butelka 1l.
118.88% drożej niż w PLBanany
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
42.33% drożej niż w PLNapój gazowany
Butelka 1l.
Butelka 1l.
33.93% drożej niż w PLPomidory
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
8.22% drożej niż w PLZiemniaki
Cena za 1kg.
Cena za 1kg.
290.68% drożej niż w PLWino
Butelka 0,75l.
Butelka 0,75l.
129.46% drożej niż w PLPiwo
Puszka / butelka 0,5l.
Puszka / butelka 0,5l.
73.68% drożej niż w PLTransport
Ceny transportu w Salwadorze są średnio 74% wyższe niż w Polsce
Paliwo
1l benzyny
1l benzyny
29.4% taniej niż w PLBilet jednorazowy
Lokalny transport
Lokalny transport
65.49% taniej niż w PLBilet miesięczny
Lokalny transport
Lokalny transport
0.72% taniej niż w PLTaksówka
Kurs 10 km.
Kurs 10 km.
336.44% drożej niż w PLWynajem i media
Ceny najmu i mediów w w Salwadorze są średnio 54% niższe niż w Polsce
Mieszkanie jednopokojowe
W centrum miasta
W centrum miasta
12.55% drożej niż w PLMieszkanie jednopokojowe
Na obrzeżach
Na obrzeżach
18.31% taniej niż w PLMieszkanie z 3 pokojami
W centrum miasta
W centrum miasta
3.6% taniej niż w PLMieszkanie z 3 pokojami
Na obrzeżach
Na obrzeżach
19.18% taniej niż w PLPakiet internetu
W sieci komórkowej
W sieci komórkowej
224.29% drożej niż w PLOpłaty za media dla 1 osoby
Prąd, woda, gaz, ogrzewanie
Prąd, woda, gaz, ogrzewanie
67.01% taniej niż w PLOpłaty za media dla rodziny
Prąd, woda, gaz, ogrzewanie
Prąd, woda, gaz, ogrzewanie
66.94% taniej niż w PLZakup domu na obrzeżach
Cena za 100 m2
Cena za 100 m2
51.57% taniej niż w PLZakup mieszkania w centrum
Cena za 50 m2
Cena za 50 m2
58.28% taniej niż w PLUsługi
Ceny usług w Salwadorze są średnio 11% wyższe niż w Polsce
Kino
1 bilet normalny
1 bilet normalny
23.57% taniej niż w PLFryzjer
Prosta fryzura
Prosta fryzura
30.41% drożej niż w PLSiłownia
Miesięczny karnet
Miesięczny karnet
13.25% drożej niż w PLSalwador - ceny
Sprawdź ceny w innych krajach zobacz wszystkie kraje
Ile kosztuje jedzenie w Salwadorze?
Przykładowo za fast fooda zapłacimy ok. 27.6 zł, za puszkę napoju Coca-Cola 3.27 zł, za chleb 8.18 zł. Obiad w niedrogiej restauracji to koszt ok. 18.84 zł za jedną osobę, natomiast w bardziej ekskluzywnej restauracji będziemy musieli zapłacić już ok. 95.55 zł za obiad dla dwóch osób. Ogólnie rzecz biorąc ceny wyżywienia są średnio 18% niższe niż w Polsce, a produkty spożywcze 51% wyższe niż w Polsce.
Ile kosztuje życie w Salwadorze?
Z naszych wyliczeń wynika, że koszt życia w Salwadorze dla jednej osoby dorosłej wynosi 3974.7 zł. Para mieszkająca wspólnie pod jednym dachem powinna być przygotowana na miesięczne wydatki rzędu 6163 zł. W przypadku 3-osobowej rodziny składającej się z rodziców i jednego dziecka, miesięczny wydatek związany z kosztami życia określamy na 8665.69 zł. Są to oczywiście kalkulacje przybliżone, oparte na zgromadzonych przez nas danych i mogą się różnić w zależności od wielu czynników.