Duża ilość atrakcji ➡️ baseny, plaża i więcej ☀️ Hotel w Marsa Alam i oferta od 1 530 zł/os.

Duża ilość atrakcji ➡️ baseny, plaża i więcej ☀️ Hotel w Marsa Alam i oferta od 1 530 zł/os.

Hotelem, w którym nikt nie ma prawa się nudzić jest z pewnością egipski obiekt The Three Corners Happy Life Beach Resort. Nie dość, że posiada wiele pozytywnych opinii, pochlebnych komentarzy, to jeszcze oferuje wiele rozrywki, a nudzić się w nim nie będą zarówno rodziny z dziećmi, jak i pary wylatujące na wakacje w Egipcie. Kolejnym plusem jest również aktualnie proponowana cena. Zapraszamy i zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami tej propozycji.

The Three Corners Happy Life Beach Resort – Egipt, Marsa El Alam (od 1 530 zł/os.)

The Three Corners Happy Life Beach Resort, Egipt / wakacje.pl
The Three Corners Happy Life Beach Resort, Egipt / wakacje.pl

Już od 1 530 zł od osoby (cena aktualna w momencie publikacji wpisu), The Three Corners Happy Life Beach Resort zaprasza na tygodniowe last minute w Marsa El Alam (03.03.2024 – 10.03.2024). Ten 4-gwiazdkowy resort oferuje baseny, zjeżdżalnie, plażę przy obiekcie i All Inclusive. Gwarantowany fantastyczny wypoczynek dla całej rodziny. Udogodnienia takie jak animacje, SPA i łaźnia dodatkowo uprzyjemnią pobyt.

W hotelu panuje nieskazitelna czystość, a goście mogą liczyć na codzienną dostawę butelkowanej wody. Menu jest urozmaicone, a obsługa znana z gościnności i pracowitości. Transfer z lotniska zajmuje tylko chwilę, a hotel znajduje się w spokojnej lokalizacji. Pokoje są codziennie sprzątane, a basen główny jest podgrzewany.

Goście cenią hotel za przepyszne jedzenie, czystość i piękną okolicę. Dostępne są różnorodne baseny, od spokojnych po pełne atrakcji aquaparkowe. Hotelowa rafa koralowa to raj dla miłośników snorkelingu.

Z tak atrakcyjną ofertą, warto dokonać rezerwacji jak najszybciej, zwłaszcza że oferty Last Minute szybko znikają z rynku, a w ramach tej oferty wylot planowany jest już na jutro.

Egipt / Marsa El Alam

The Three Corners Happy Life Beach Resort

8.4
ocena klientów: Wspaniały

Samolot

03.03.2024 – 10.03.2024

7 dni

All Inclusive

24 °C

Inne kalkulacje oferty

Dwie osoby dorosłe

od 3 059 zł

za pokój

sprawdź ofertę

1 osoba dorosła + 1 dziecko

od 2 900 zł

za pokój

sprawdź ofertę

2 osoby dorosłe + 1 dziecko

od 3 889 zł

za pokój

sprawdź ofertę

2 osoby dorosłe + 2 dzieci

od 5 069 zł

za pokój

sprawdź ofertę

pokaż wszystkie oferty Last Minute