Duża porcja atrakcji w hotelu w Marsa Alam. Oferta jeszcze na dzisiaj od 1 728 zł/os.

Duża porcja atrakcji w hotelu w Marsa Alam. Oferta jeszcze na dzisiaj od 1 728 zł/os.

Jeśli planujesz wakacje z dziećmi i chcesz, aby miały możliwość dobrej zabawy z dużą ilością atrakcji, wybierz Akassia Swiss Resort (ex. Calimera Club Akassia Swiss Resort) z wylotem jeszcze dzisiaj. 5 gwiazdkowy standard, udogodnienia, baseny i All Inclusive – to wszystko czeka na Ciebie w ofercie last minute do Marsa Alam.

TAkassia Swiss Resort – Egipt, Marsa El Alam, El Quiser (od 1 728 zł/os.)

Akassia Swiss Resort (ex. Calimera Club Akassia Swiss Resort), Egipt / wakacje.pl
Akassia Swiss Resort (ex. Calimera Club Akassia Swiss Resort), Egipt / wakacje.pl

Hotel Akassia Swiss Resort (ex. Calimera Club Akassia Swiss Resort) to synonim dobrej zabawy i atrakcji. Znajdziesz tutaj SPA, siłownię, kort tenisowy, animacje dla dzieci i dorosłych, rafę koralową na plaży przy hotelu, no i to co zachwyca turystów z całego świata – świetny park wodny z dużą ilością zjeżdżalni. Na kolejne wyróżnienie zasługuje również wyżywienie w formie All Inclusive – nie dość, że jest dużo, smacznie, to jeszcze dwa razy na pobyt można skorzystać z 2 dodatkowych restauracji, a o przekąski też nie ma co się martwić – dostępne są bary pomiędzy basenami i atrakcjami. Co ważne – w hotelu dobrze działa klimatyzacja (bardzo istotna informacja w okresie lipca), pokoje są czyste i spełniające wszelkie wymagania turystyczne, a obsługa pomocna i kompetentna.

Pamiętaj, że opisywana oferta do Akassia Swiss Resort (ex. Calimera Club Akassia Swiss Resort) startuje już dzisiaj. Nie masz więc zbyt wiele czasu na decyzję, ale jeśli jesteś typowym łowcą lastów to uwierz nam, że proponowana aktualnie cena jest na bardzo dobrym poziomie i patrząc na standard hotelu oraz na to co proponuje, warto wylecieć na takie wakacje w Marsa Alam.

Egipt / Marsa El Alam / El Quiser

Akassia Swiss Resort (ex. Calimera Club Akassia Swiss Resort)

8.4
ocena klientów: Wspaniały

Samolot

06.07.2024 – 13.07.2024

7 dni

All Inclusive

34 °C

Inne kalkulacje oferty

Dwie osoby dorosłe

od 3 456 zł

za pokój

sprawdź ofertę

1 osoba dorosła + 1 dziecko

od 3 054 zł

za pokój

sprawdź ofertę

2 osoby dorosłe + 1 dziecko

od 4 218 zł

za pokój

sprawdź ofertę

2 osoby dorosłe + 2 dzieci

od 5 544 zł

za pokój

sprawdź ofertę

pokaż wszystkie oferty Last Minute