Fuerteventura na Kanarach z opcją All Incl. 🍸🏖️ Na początek stycznia od 2 669 zł/os.

Fuerteventura na Kanarach z opcją All Incl. 🍸🏖️ Na początek stycznia od 2 669 zł/os.

Wyspy Kanaryjskie, będące jednym z najlepszych wyborów na zimowe wakacje w Europie, zapraszają na styczniowy relaks na Fuerteventurze. W tym okresie temperatury na Fuercie powinny wahać się od 19 do 22 stopni. Będzie to zatem dobra okazja, aby wybrać hotel Design R2 Bahia Playa, proponujący wypoczynek z All Inclusive, z dobrymi udogodnieniami i blisko położoną plażą.

Design R2 Bahia Playa – Hiszpania, Fuerteventura, Tarajalejo (od 2 669 zł/os.)

Design R2 Bahia Playa, Hiszpania / wakacje.pl
Design R2 Bahia Playa, Hiszpania / wakacje.pl

Design R2 Bahia Playa, z oceną 8.3, to wyjątkowy 4-gwiazdkowy hotel dla dorosłych, oferujący All Inclusive. Nowoczesny obiekt, dostępny od 2 669 zł za osobę (cena aktualna w momencie pisania artykułu), zaprasza do wypoczynku w spokojnej atmosferze, idealnej dla par i singli. Hotel jest znany ze swojego stylu i luksusu, a przestronne pokoje gwarantują komfortowy pobyt.

Hotel dysponuje centrum spa z widokiem na ocean, gdzie goście mogą korzystać z różnorodnych zabiegów. Posiada trzy baseny, w tym romantyczny z jacuzzi i sauną. Obsługa, znana z przyjaznego podejścia, dba o każdy szczegół, a bar oferuje bogaty wybór napojów.

Hotel znajdujący się przy piaszczysto-kamienistej plaży z czarnym piaskiem, zachwyca zadbaną zielenią i cichą okolicą. Jego kuchnia słynie z różnorodności i jakości posiłków, zwłaszcza ryb i owoców. Wysoki standard i elegancja to cechy, które wyróżniają ten hotel.

Zaproponowany przez operatora Itakę w ofercie na termin od 08.01.2024 do 15.01.2024 to idealna okazja na tygodniowy wypoczynek na Wyspach Kanaryjskich.

Hiszpania / Fuerteventura / Tarajalejo

Design R2 Bahia Playa

8.3
ocena klientów: Wspaniały

Samolot

08.01.2024 – 15.01.2024

7 dni

All Inclusive

21 °C

Inne kalkulacje oferty

Dwie osoby dorosłe

od 5 338 zł

za pokój

sprawdź ofertę

1 osoba dorosła + 1 dziecko

od zł

za pokój

sprawdź ofertę

2 osoby dorosłe + 1 dziecko

od zł

za pokój

sprawdź ofertę

2 osoby dorosłe + 2 dzieci

od zł

za pokój

sprawdź ofertę

pokaż wszystkie oferty Last Minute