Grecja i Thassos na lasta. Baseny, plaża, piękne widoki i masa słońca. Już od 1 179 zł/os.

Grecja i Thassos na lasta. Baseny, plaża, piękne widoki i masa słońca. Już od 1 179 zł/os.

Jeśli pisać o jakimś hotelu, że jest oceniany jako idealny, to raczej o takim w typie Ntinas Filoxenia, którego recenzje mówią nam wszystko. Z ocenami 9.6/10 na wakacje.pl, 4.5/5 na TripAdvisor, 9/10 na booking.com oraz 4.5/5 na Google, możecie mieć pewność, że polecicie na wakacje w Grecji, których żałować nie będziecie. Tym bardziej w takiej cenie i z wyżywieniem HB.

Ntinas Filoxenia – Grecja, Thassos, Skala Potamia (od 1 179 zł/os.)

Ntinas Filoxenia, Grecja / wakacje.pl
Ntinas Filoxenia, Grecja / wakacje.pl

Pomimo tego, że Ntinas Filoxenia (Grecja, Thassos) określany jest standardem zaledwie trzygwiazdkowym, to w żaden sposób nie radzimy się tym sugerować. Lepiej patrzeć na to co mówią inni o tym obiekcie, przejrzeć rzeczywiste zdjęcia hotelu i czerpać wiedzę z realnych opisów. My natomiast dokonaliśmy już takiego researchu, aby nakreślić Wam największe atuty tego miejsce. A zaczynając już od pięknej pogody na Thassos (od 23 do 27 stopni), przez dostęp do basenu i oddalonej o 100 metrów plaży, aż do tego co chyba urzekło nas najbardziej – wyglądu, przestronności oraz wyposażenia apartamentów. Jeżeli oczekujesz wakacji z możliwością wypoczynku w zadbanych warunkach, to nie musisz szukać dalej. Pod tym względem Ntinas Fioxenia spełnia wszystkie oczekiwania. W hotelu skorzystasz także ze strefy SPA, bezpłatnego WiFi, centrum fitness i z wielu innych udogodnień.

W naszej opinii jest to świetna propozycja, do cudownego hotelu, a cena z pewnością nie przeraża, a raczej kusi. Wyleć z Polski w dniu 09.06.2024, a wróć 16.06.2024. To będą super wakacje last minute w Grecji.

Grecja / Thassos / Skala Potamia

Ntinas Filoxenia

9.6
ocena klientów: Fantastyczny

Samolot

09.06.2024 – 16.06.2024

7 dni

Śniadania i obiadokolacje (HB)

23 °C

Inne kalkulacje oferty

Dwie osoby dorosłe

od 2 358 zł

za pokój

sprawdź ofertę

1 osoba dorosła + 1 dziecko

od 2 358 zł

za pokój

sprawdź ofertę

2 osoby dorosłe + 1 dziecko

od 3 924 zł

za pokój

sprawdź ofertę

2 osoby dorosłe + 2 dzieci

od zł

za pokój

sprawdź ofertę

pokaż wszystkie oferty Last Minute