Grecka Riwiera Olimpijska na lasta z All Inclusive. Dafni Plus już od 1 538 zł/os.

Grecka Riwiera Olimpijska na lasta z All Inclusive. Dafni Plus już od 1 538 zł/os.

No to jeszcze jedna oferta na last minute w Grecji. Przed Wami Dafni Plus z propozycją na wycieczkę All Inclusive. Hotel dobrze oceniany, z zaletami i w stosunkowo niskiej cenie. Z pewnością niższej niż w wysokim sezonie, a pogoda na Riwierze Olimpijskiej już teraz z temperaturami od 27 do 33 stopni. Może więc warto się zastanowić czy nie wykorzystać faktu niższych cen, aby swój urlop rozpocząć jeszcze w czerwcu?

Dafni Plus – Grecja, Riwiera Olimpijska, Leptokaria (od 1 538 zł/os.)

Dafni Plus, Grecja / wakacje.pl
Dafni Plus, Grecja / wakacje.pl

Dafni Plus to hotel, który zyskał swoje uznanie za kilka aspektów, ale wśród największych plusów warto wymienić chociażby jego dogodne położenie oraz smaczne wyżywienie, którym turyści w recenzjach się zachwycają. Obiekt od najbliższej plaży dzieli odległość zaledwie 100 metrów (chociaż zdaniem osób pozostawiających recenzje – warto wybrać inne plaże w okolicy), ale co ciekawe jest on również bardzo dobrą bazą wypadową, umożliwiającą rejsy na Skiathos, do Aten, czy też na Meteory. To duża zaleta dla tych, którzy chcieliby łączyć podczas wakacji błogi relaks z poznawaniem atrakcji historycznych. Dodatkowo na terenie hotelu skorzystasz jeszcze z basenu odkrytego i chociaż jest on skromny, to zawsze pozwoli się ochłodzić podczas greckich upałów.
Jeśli jesteś gościem niewymagającym, albo chcesz poznawać greckie plaże w połączeniu z atrakcjami historycznymi, a przy tym również smakować dobrej klasy posiłków kuchni greckiej, to hotel ten będzie dla Ciebie odpowiednim wyborem. Spakuj więc walizki, zarezerwuj miejsce w hotelu i ciesz się jeszcze niską ceną na greckich wakacjach.

Grecja / Riwiera Olimpijska / Leptokaria

Dafni Plus

8.0
ocena klientów: Wspaniały

Samolot

12.06.2024 – 19.06.2024

7 dni

All Inclusive

23 °C

Inne kalkulacje oferty

Dwie osoby dorosłe

od 3 076 zł

za pokój

sprawdź ofertę

1 osoba dorosła + 1 dziecko

od zł

za pokój

sprawdź ofertę

2 osoby dorosłe + 1 dziecko

od 4 240 zł

za pokój

sprawdź ofertę

2 osoby dorosłe + 2 dzieci

od 5 768 zł

za pokój

sprawdź ofertę

pokaż wszystkie oferty Last Minute