Grecki laścik do dobrego hotelu i w niskiej cenie. Od 1 669 zł/os. 300 m. do plaży

Grecki laścik do dobrego hotelu i w niskiej cenie. Od 1 669 zł/os. 300 m. do plaży

Wybierz hotel Anna Maria Paradise, aby cieszyć się dobrym urlopem już za kilka dni. Obiekt ten, oddalony zaledwie 300m od plaży i kilometr od centrum miasta, zapewnia wysokiej jakości wyżywienie, atrakcyjną lokalizację z pięknymi widokami, miłą obsługę i wiele więcej. Powiedzieć o tym hotelu, że jest dobrze oceniany to jak nie powiedzieć nic. Wysokie oceny na wakacje.pl oraz booking.com, dają dużą gwarancję na to, że wybierając Anna Maria Paradise będziemy cieszyli się wakacjami na dobrym poziomie i to jeszcze w super cenie. Serdecznie polecamy.

Anna Maria Paradise – Grecja, Chalkidiki, Pefkochori (od 1 669 zł/os.)

Anna Maria Paradise, Grecja / wakacje.pl
Anna Maria Paradise, Grecja / wakacje.pl

Oferta od Exim Tours na gorący, grecki urlop w hotelu Anna Maria Paradise w cenie od 1 669 zł za osobę (cena aktualna w momencie publikacji artykułu) wydaje się być znakomitą propozycją dla osób szukających wysokiej jakości wypoczynku. Anna Maria Paradise szczyci się doskonałą lokalizacją, która umożliwia łatwy dostęp do lokalnych atrakcji – jest to dobra baza wypadowa do zwiedzania i poznawania Półwyspu Chalcydyckiego, a miejsc do zwiedzania tutaj nie brakuje. Od tras trekkingowych z cudownymi widokami, po historyczne perełki warte zobaczenia.

Podczas siedmiodniowego pobytu, który rozpocznie się 8 maja i zakończy 15 maja, można spodziewać się temperatury na Chalkidiki w przedziale 18-23°C. Anna Maria Paradise jest więc doskonałym wyborem dla każdego, kto szuka komfortowego pobytu w przystępnej cenie, z bogatym pakietem usług, przyjazną obsługą i bliskością licznych atrakcji. To świetna opcja na relaksujący i bezproblemowy urlop w pięknej Grecji.

Grecja / Chalkidiki / Pefkochori

Anna Maria Paradise

9.2
ocena klientów: Fantastyczny

Samolot

08.05.2024 – 15.05.2024

7 dni

Śniadania i obiadokolacje (HB)

19 °C

Inne kalkulacje oferty

Dwie osoby dorosłe

od 3 338 zł

za pokój

sprawdź ofertę

1 osoba dorosła + 1 dziecko

od 3 338 zł

za pokój

sprawdź ofertę

2 osoby dorosłe + 1 dziecko

od 4 547 zł

za pokój

sprawdź ofertę

2 osoby dorosłe + 2 dzieci

od 5 516 zł

za pokój

sprawdź ofertę

pokaż wszystkie oferty Last Minute