Hotel z Aquaparkiem w Hurghadzie w fajnej cenie na lasta ✈️🏝️ Od 1 782 zł/os.

Hotel z Aquaparkiem w Hurghadzie w fajnej cenie na lasta ✈️🏝️ Od 1 782 zł/os.

Już po samych opiniach na wakacje.pl widać, że Gravity Hotel & Aquapark Hurghada (ex. Samra Bay Resort) należy do grupy dobrych hoteli, a atrakcyjna cena aktualnie proponowanego lasta zachęca jeszcze bardziej do wybrania tej propozycji. Dobrą wiadomością jest również fakt, że w ramach oferty mamy do dyspozycji All Inclusive, a na miejscu jest sporo możliwości do aktywnego wypoczynku.

Gravity Hotel & Aquapark Hurghada – Egipt, Hurghada, Hurghada (od 1 782 zł/os.)

Gravity Hotel & Aquapark Hurghada (ex. Samra Bay Resort), Egipt / wakacje.pl
Gravity Hotel & Aquapark Hurghada (ex. Samra Bay Resort), Egipt / wakacje.pl

Gravity Hotel & Aquapark Hurghada, z oceną 8.1 na Wakacje.pl, to świetny wybór dla tych, którzy szukają 4-gwiazdkowego wypoczynku w Egipcie za jedyne 1 782 zł od osoby (cena aktualna w momencie publikacji artykułu). Hotel umiejscowiony jest w Hurghadzie, około 9 km od centrum miasta, pełnego sklepów i restauracji. Dodatkowo, odległość od nowej Mariny z barami i dyskotekami to tylko 13 km.

Największym atutem tego obiektu jest jego położenie przy urokliwej, piaszczysto-żwirowej plaży w kształcie litery U, gdzie goście mogą korzystać z leżaków, parasoli i ręczników bez dodatkowych opłat. Ponadto, hotel znajduje się blisko tętniącej życiem Promenady Mamsha, pełnej sklepów i centrów handlowych.

Goście chwalą Gravity Hotel & Aquapark za smaczne jedzenie, różnorodność dań oraz przyjazną atmosferę. Hotel jest czysty, a personel chętnie rozmawia po angielsku, zawsze służąc pomocą.

Wyjazd zaplanowany jest na dzień 11.01.2024, a powrót na 18.01.2024, co daje 7 dni pełnych wypoczynku z wyżywieniem All Inclusive w Hurghadzie. Idealny dla osób ceniących sobie aktywny wypoczynek i łatwy dostęp do atrakcji miejskich.

Egipt / Hurghada / Hurghada

Gravity Hotel & Aquapark Hurghada (ex. Samra Bay Resort)

8.1
ocena klientów: Wspaniały

Samolot

11.01.2024 – 18.01.2024

7 dni

All Inclusive

21 °C

Inne kalkulacje oferty

Dwie osoby dorosłe

od 3 564 zł

za pokój

sprawdź ofertę

1 osoba dorosła + 1 dziecko

od zł

za pokój

sprawdź ofertę

2 osoby dorosłe + 1 dziecko

od 4 806 zł

za pokój

sprawdź ofertę

2 osoby dorosłe + 2 dzieci

od 6 318 zł

za pokój

sprawdź ofertę

pokaż wszystkie oferty Last Minute