Hotel z atrakcjami, 🏖️ plażą, All Inclusive 🍾 i dobrymi opiniami. Hurghada od 2 189 zł/os.

Hotel z atrakcjami, 🏖️ plażą, All Inclusive 🍾 i dobrymi opiniami. Hurghada od 2 189 zł/os.

Jeśli zastanawiasz się gdzie w marcu na wakacje warto się wybrać, to jedną z pewniejszych opcji będą wakacje w Egipcie. Z wysokimi temperaturami, całodniowym słońcem, ciepłą wodą i brakiem ryzyka opadów. Biorąc pod uwagę tak doskonałe warunki i atrakcyjną (naszym zdaniem) cenę do hotelu Le Pacha Resort (Hurghada), jesteśmy przekonani, że będą to udane wczasy.

Le Pacha Resort – Egipt, Hurghada, Hurghada (od 2 189 zł/os.)

Le Pacha Resort (Hurghada), Egipt / wakacje.pl
Le Pacha Resort (Hurghada), Egipt / wakacje.pl

Le Pacha Resort, oceniany na 8.1/10 na wakacje.pl, oferuje teraz przez Exim Tours 7-dniowe wczasy w Hurghadzie. Zlokalizowany w dobrym miejscu, zapewnia spokojny azyl z dala od miejskiego hałasu, oferując gościom dwie opcje basenów, w tym jeden ze zjeżdżalniami oraz dostęp do plaży.

Pokoje, choć wymagające remontu, są czyste i wystarczające dla gości bez wysokich wymagań. Obsługa hotelu jest przyjazna, a jedzenie zadowalające, bez ryzyka problemów żołądkowych. Należy jednak zwrócić uwagę na brak bezpłatnej butelkowanej wody, co jest rzadko spotykane; można ją natomiast zakupić w sklepiku hotelowym za niewielką opłatą.

Wczasowicze mogą cieszyć się formułą All Inclusive, rozpoczynając wypoczynek 14 marca 2024 i kończąc 21 marca. Przyjemne temperatury w Hurghadzie w marcu na poziomie około 23°C zagwarantują miłe warunki do relaksu. Pomimo pewnych mankamentów infrastruktury, Le Pacha Resort oferuje satysfakcjonujący pobyt z dostępem do pięknej plaży i ciepłego morza.

Egipt / Hurghada / Hurghada

Le Pacha Resort (Hurghada)

8.1
ocena klientów: Wspaniały

Samolot

14.03.2024 – 21.03.2024

7 dni

All Inclusive

23 °C

Inne kalkulacje oferty

Dwie osoby dorosłe

od 4 378 zł

za pokój

sprawdź ofertę

1 osoba dorosła + 1 dziecko

od zł

za pokój

sprawdź ofertę

2 osoby dorosłe + 1 dziecko

od 6 097 zł

za pokój

sprawdź ofertę

2 osoby dorosłe + 2 dzieci

od 8 386 zł

za pokój

sprawdź ofertę

pokaż wszystkie oferty Last Minute