Jakościowy 💎 hiszpański hotel na końcówkę marca 💃 Ocena 8.9/10, od 2 025 zł/os.

Jakościowy 💎 hiszpański hotel na końcówkę marca 💃 Ocena 8.9/10, od 2 025 zł/os.

Wyjątkowo dobrze ocenianym hotelem hiszpańskim jest Best Benalmadena, do którego możemy wybrać się w ramach oferty marcowej. I chociaż o kąpieli w morzu raczej myśleć nie możemy w tym okresie, to warunki powinny być na tyle dobre, aby swobodnie móc zwiedzać okolicę i korzystać z hotelowych atrakcji. To opcja zdecydowanie dla wszystkich tych, którzy w dobrym standardzie chcieliby poznawać uroki Hiszpanii. Zapraszamy zatem na wakacje na Costa del Sol.

Best Benalmadena – Hiszpania, Costa del Sol, Benalmadena (od 2 025 zł/os.)

Best Benalmadena, Hiszpania / wakacje.pl
Best Benalmadena, Hiszpania / wakacje.pl

Od 2 025 zł za osobę (cena aktualna w momencie pisania wpisu), Best Benalmadena oferuje atrakcyjny 7-dniowy urlop w Hiszpanii w marcu, przez operatora Ecco Holiday. Otwarty w 2003 roku, hotel dysponuje 281 pokojami i zapewnia gościom liczne udogodnienia, w tym bezpłatne Wi-Fi, różnorodną ofertę gastronomiczną oraz przestrzenie rekreacyjne jak ogród, plac zabaw, i basen z brodzikiem dla dzieci. Do rozrywki służy sala telewizyjna, bar z przekąskami, a także możliwość skorzystania z zabiegów w Centrum Wellness, w tym ze spa i z sauny. Dla aktywnych dostępny są aqua fitness, studio fitness, tenis stołowy, bilard i dart. Hotel organizuje również programy animacyjne z muzyką na żywo.

Goście chwalą hotel za czystość, przestronne pokoje z widokiem na morze, komfortowe łóżka, smaczne jedzenie i przyjazną obsługę. Hotel jest zlokalizowany przy morzu, z łatwym dostępem do lokalnych atrakcji (komunikacją miejską). Podczas pobytu można spodziewać się temperatury na Costa del Sol na poziomie co najmniej 18°C. Best Benalmadena, z oceną 8.9/10, zapewnia wysoki standard pobytu. Urlop rozpocznie się 19.03.2024 i zakończy 26.03.2024.

Hiszpania / Costa del Sol / Benalmadena

Best Benalmadena

8.9
ocena klientów: Wspaniały

Samolot

19.03.2024 – 26.03.2024

7 dni

Śniadania i obiadokolacje (HB)

18 °C

Inne kalkulacje oferty

Dwie osoby dorosłe

od 4 050 zł

za pokój

sprawdź ofertę

1 osoba dorosła + 1 dziecko

od zł

za pokój

sprawdź ofertę

2 osoby dorosłe + 1 dziecko

od 4 785 zł

za pokój

sprawdź ofertę

2 osoby dorosłe + 2 dzieci

od 6 165 zł

za pokój

sprawdź ofertę

pokaż wszystkie oferty Last Minute