Kolejny świetny hotel na Maderze 💚☀️ w opcji na lasta z All Incl.

Kolejny świetny hotel na Maderze 💚☀️ w opcji na lasta z All Incl.

Już wczoraj wrzucaliśmy całkiem fajną opcję na wakacje na Maderze. Tym razem wracamy z hotelem Vila Gale Santa Cruz, którego oceny mocno zachęcają do wypoczynku, a dodatkowo atutem będzie pogoda na Maderze, gwarantująca w okresie tego urlopu wartości w okolicach 20 stopni.

Vila Gale Santa Cruz – Portugalia, Madera, Santa Cruz (od 2 979 zł/os.)

Vila Gale Santa Cruz, Portugalia / wakacje.pl
Vila Gale Santa Cruz, Portugalia / wakacje.pl

Ta oferta wakacyjna od Itaki to świetny sposób na spędzenie urlopu w Portugalii. W cenie 2 979 zł od osoby (cena aktualna w momencie publikacji wpisu) można zarezerwować pobyt w Vila Gale Santa Cruz. Ten 4-gwiazdkowy obiekt, cieszący się dużym uznaniem wśród turystów, posiada aktualnie średnią ocenę 8.6/10 na wakacje.pl (na podstawie 63 głosów). Charakteryzujący się nowoczesnością i elegancją, Vila Gale Santa Cruz jest częścią renomowanej sieci hotelowej, zapewniając wysoki standard usług.

Położony nad oceanem, z widokiem na wyspy Desertas, hotel oferuje komfortowe wnętrza w pastelowych barwach, które z pewnością przypadną do gustu wymagającym gościom. Wyjątkową cechą hotelu jest opcja all inclusive, rzadko dostępna na Maderze. W 2022 roku obiekt został również wyróżniony ŻAGLEM ITAKI.

Podczas pobytu goście mogą oczekiwać relaksującej atmosfery, przyjaznego personelu, czystych pomieszczeń i różnorodności w restauracji bufetowej. Mimo bliskości lotniska, odgłosy samolotów nie zakłócają spokoju. Dodatkowo, warto skorzystać z usług lokalnych taksówkarzy, którzy oferują całodniowe wycieczki po wyspie.

Ten uroczy hotel w Santa Cruz będzie super miejscem do odkrywania piękna Madery. Planowany pobyt potrwa 7 dni, od 16.01.2024 do 23.01.2024, w temperaturze około 19°C, z opcją all inclusive.

Portugalia / Madera / Santa Cruz

Vila Gale Santa Cruz

8.6
ocena klientów: Wspaniały

Samolot

16.01.2024 – 23.01.2024

7 dni

All Inclusive

19 °C

Inne kalkulacje oferty

Dwie osoby dorosłe

od 5 958 zł

za pokój

sprawdź ofertę

1 osoba dorosła + 1 dziecko

od 5 958 zł

za pokój

sprawdź ofertę

2 osoby dorosłe + 1 dziecko

od zł

za pokój

sprawdź ofertę

2 osoby dorosłe + 2 dzieci

od zł

za pokój

sprawdź ofertę

pokaż wszystkie oferty Last Minute