Laścik egipski do hotelu z parkiem wodnym 🌊🤿 4 gwiazdki i już od 1 774 zł/os.

Laścik egipski do hotelu z parkiem wodnym 🌊🤿 4 gwiazdki i już od 1 774 zł/os.

Od wczoraj można zaobserwować przyjemny spadek cen na wakacje w Sharm el Sheikh, przez co chcielibyśmy Wam polecić hotel Coral Sea Aqua Club – czyli idealne miejsce na rodzinne wakacje z dużą ilością atrakcji, zabaw i wielu innych możliwości. Szczególnie w takiej cenie! Sprawdźcie dokładnie ofertę, przeczytajcie opinie, zobaczcie zdjęcia, abyście byli pewni, że będzie to miejsce, które spełni Wasze kryteria.

Coral Sea Aqua Club – Egipt, Sharm el Sheikh, Nabq Bay (od 1 774 zł/os.)

Coral Sea Aqua Club, Egipt / wakacje.pl
Coral Sea Aqua Club, Egipt / wakacje.pl

Od 1 774 zł za osobę (cena aktualna w momencie publikacji artykułu), Join UP oferuje urlop w egipskim Coral Sea Aqua Club. Ten 4-gwiazdkowy hotel, oceniany na 8.4/10 przez podróżników na wakacje.pl, jest ulokowany w Nabq Bay, zaledwie krok od samej zatoki. Oferuje on atrakcje wodne, takie jak park wodny ze zjeżdżalniami dla dorosłych i dzieci, basen z falami oraz Flow Rider, symulujący surfing. Co ważne, hotel został zmodernizowany w 2019 roku.

Obsługa hotelu jest kompetentna i przyjazna (od recepcji, aż po serwis sprzątający). SPA w hotelu cieszy się również dobrą opinią, podobnie jak animacje i zróżnicowane jedzenie. Według opinii turystów – alkohol i napoje są wysokiej jakości. Goście mają dostęp do plaży i barów w sąsiednim Coral Sea Holiday Village oraz do licznych sklepów i lokali w Nabq Bay.

W ofercie 7-dniowy urlop w Egipcie zapewniający temperatury w Sharm na poziomie minimum 23°C. Wylot: 23.02.2024 i powrót: 01.03.2024. Formuła All Inclusive.

Egipt / Sharm el Sheikh / Nabq Bay

Coral Sea Aqua Club

8.4
ocena klientów: Wspaniały

Samolot

23.02.2024 – 01.03.2024

7 dni

All Inclusive

23 °C

Inne kalkulacje oferty

Dwie osoby dorosłe

od 3 548 zł

za pokój

sprawdź ofertę

1 osoba dorosła + 1 dziecko

od zł

za pokój

sprawdź ofertę

2 osoby dorosłe + 1 dziecko

od 4 483 zł

za pokój

sprawdź ofertę

2 osoby dorosłe + 2 dzieci

od zł

za pokój

sprawdź ofertę

pokaż wszystkie oferty Last Minute