Laścik kenijski od 3 629 zł za osobę z All Inclusive i wylot za kilka dni 🔥☀️ Mocny hotel!

Laścik kenijski od 3 629 zł za osobę z All Inclusive i wylot za kilka dni 🔥☀️ Mocny hotel!

Standardowo co jakiś czas, mamy dla Was propozycje wylotów na wakacje w Kenii i zazwyczaj pojawiają się one na 2-3 dni przed startem. Nie inaczej jest i teraz, kiedy chcielibyśmy zarekomendować hotel Papillon Lagoon Reef w ramach oferty z atrakcyjną ceną i z All Inclusive w zestawie.

Papillon Lagoon Reef – Kenia, Wybrzeże Mombasy, Diani (od 3 629 zł/os.)

Papillon Lagoon Reef, Kenia / wakacje.pl
Papillon Lagoon Reef, Kenia / wakacje.pl

Papillon Lagoon Reef w Kenii to znakomita opcja na wakacje, zwłaszcza jeśli szukasz uroczego miejsca z szybkim terminem wylotu. Od 3 629 zł od osoby (cena aktualna w momencie pisania artykułu), ten hotel 3,5-gwiazdkowy oferuje wyjątkowe doświadczenia z bezpośrednim dostępem do piaszczystej plaży Diani, jednej z najpiękniejszych w regionie. Otoczony jest zadbanym ogrodem z imponującymi palmami i baobabami. Oferuje również lokalną architekturę swahili i komfortowe zakwaterowanie w dwupiętrowych budynkach.

Hotel jest doceniany za wyśmienite jedzenie, jakościowe alkohole i czyste, piękne otoczenie. Pomimo uwag dotyczących niskich wynagrodzeń pracowników, goście chwalą ich serdeczność i uśmiech. Warto zabrać ze sobą ubrania i artykuły pierwszej potrzeby dla miejscowej społeczności.

Pobyt tu to również okazja do cieszenia się idealną pogodą, z temperaturami około 28°C, doskonałymi do relaksu przy basenie lub na plaży. Hotel Papillon Lagoon Reef, oceniany na 8.9/10 przez wczasowiczów, gwarantuje niezapomniane wrażenia. Wyjazd z biurem podróży Rainbow zaplanowany jest na 30.01.2024, a powrót na 07.02.2024.

Kenia / Wybrzeże Mombasy / Diani

Papillon Lagoon Reef

8.9
ocena klientów: Wspaniały

Samolot

30.01.2024 – 07.02.2024

7 dni

All Inclusive

28 °C

Inne kalkulacje oferty

Dwie osoby dorosłe

od 7 759 zł

za pokój

sprawdź ofertę

1 osoba dorosła + 1 dziecko

od 7 759 zł

za pokój

sprawdź ofertę

2 osoby dorosłe + 1 dziecko

od 10 932 zł

za pokój

sprawdź ofertę

2 osoby dorosłe + 2 dzieci

od zł

za pokój

sprawdź ofertę

pokaż wszystkie oferty Last Minute