Laścik na wyspę Kos. HB w cenie. Kameralnie, czysto, zaraz przy plaży. Od 1 620 zł/os.

Laścik na wyspę Kos. HB w cenie. Kameralnie, czysto, zaraz przy plaży. Od 1 620 zł/os.

Już od jutra połóż się na leżaku przy basenie w hotelu Palm Beach lub korzystaj z plaży znajdującej się ok. 100 metrów od obiektu. W cenę taniej wycieczki na Kos wchodzi wyżywienie w postaci śniadań i obiadokolacji.

Palm Beach – Grecja, Kos, Psalidi (od 1 620 zł/os.)

Palm Beach, Grecja / wakacje.pl
Palm Beach, Grecja / wakacje.pl

Uważamy, że Palm Beach z oceną 7.4/10, trzygwiazdkowym standardem, dobrą lipcową pogodą i aktualnie proponowaną ceną to łakomy kąsek dla poszukiwaczy ofert na wakacje w Grecji. A tym bardziej jest to gratka dla osób polujących na wakacje na ostatnią chwilę, bowiem wylot już jutro. Nie pozostaje nic innego jak zamówić ofertę, spakować walizki, przygotować dokumenty i wsiadać w samolot. Oczywiście przed samą rezerwacją, zapoznaj się z recenzjami, dokładnym, całościowym brzmieniem propozycji i naszym zdaniem warto też przejrzeć sobie zdjęcia. A z tego co udało nam się wyszukać i sprawdzić w opiniach to hotel jest dobrym miejscem urlopowym, oferującym dobre warunki wypoczynkowe. Dużym plusem jest oczywiście plaża znajdująca się zaraz przy hotelu, możliwość korzystania z hotelowego basenu i animacje oraz zabawy prowadzone co dwa dni. Turyści oceniają też wyżywienie jako poprawne i uważają, że jest ono wystarczające, a jeśli chcesz skosztować typowo greckich smaków to znajdziesz restauracje i tawerny w bliskiej odległości.

Patrząc na wszystkie zalety obiektu to kwota 1 620 zł za osobę jest naszym zdaniem atrakcyjna i warto się nad nią mocniej zastanowić, jeśli poszukujesz szybkich wakacji.

Grecja / Kos / Psalidi

Palm Beach

7.4
ocena klientów: Bardzo dobry

Samolot

09.07.2024 – 17.07.2024

8 dni

Śniadania i obiadokolacje (HB)

25 °C

Inne kalkulacje oferty

Dwie osoby dorosłe

od 3 240 zł

za pokój

sprawdź ofertę

1 osoba dorosła + 1 dziecko

od zł

za pokój

sprawdź ofertę

2 osoby dorosłe + 1 dziecko

od zł

za pokój

sprawdź ofertę

2 osoby dorosłe + 2 dzieci

od zł

za pokój

sprawdź ofertę

pokaż wszystkie oferty Last Minute