Majorka w atrakcyjnym budżecie 💃🪅 Spacerem do plaży, All Inclusive

Majorka w atrakcyjnym budżecie 💃🪅 Spacerem do plaży, All Inclusive

Ilusion Markus Park & Spa to w naszej opinii dobra opcja na wakacje last minute na Majorce. Hotel ewidentnie posiada swoje atuty, ale warto na początku podkreślić, że obiekt nie należy do tych najbardziej luksusowych i jest to głównie propozycja dla mniej wymagających.

Ilusion Markus Park & Spa – Hiszpania, Majorka, Can Picafort (od 2 719 zł)

Ilusion Markus Park & Spa, Hiszpania / wakacje.pl
Ilusion Markus Park & Spa, Hiszpania / wakacje.pl

Za jedyne 2 719 zł (cena aktualna w momencie dodawania wpisu) od osoby, możemy cieszyć się siedmiodniowym wypoczynkiem w hotelu Ilusion Markus Park & Spa na Majorce. Oceniany na 7.6, trzygwiazdkowy obiekt oferuje formułę All Inclusive, znajduje się blisko centrum Can Picafort i plaży. Dodatkowo, w hotelu znajduje się nowo otwarte spa, basen z brodzikiem dla dzieci, bar oraz restauracja z lokalnymi potrawami. Na miejscu nie ma jednak ręczników basenowych, więc warto zabrać swoje.

Hotel jest doskonałym punktem wypadowym do zwiedzania. Tylko 300 metrów dzieli go od plaży i centrum miasteczka, a bliski przystanek autobusowy umożliwia łatwe dotarcie do portu w Alcudii i jej starówki.

Jeśli zdecydujesz się na wakacje na Majorce, czeka na Ciebie wiele atrakcji. Możesz zwiedzić gotycką katedrę La Seu w stolicy, Palme de Mallorca, malowniczy przylądek Cap de Formentor, czy zabytkowy klasztor w Valldemossie. Ponadto, warto odwiedzić Serrę de Tramuntana, wpisaną na listę UNESCO, oraz przepiękne plaże i zatoczki. Wypoczynek zaplanowany jest w dacie od 28.06.2023 do 06.07.2023.

Hiszpania / Majorka / Can Picafort

Ilusion Markus Park & Spa

7.6
ocena klientów: Bardzo dobry

Samolot

28.06.2023 – 06.07.2023

7 dni

All Inclusive

24 °C

Inne kalkulacje oferty

Dwie osoby dorosłe

od 5 438 zł

za pokój

sprawdź ofertę

1 osoba dorosła + 1 dziecko

od 5 438 zł

za pokój

sprawdź ofertę

2 osoby dorosłe + 1 dziecko

od 8 157 zł

za pokój

sprawdź ofertę

2 osoby dorosłe + 2 dzieci

od zł

za pokój

sprawdź ofertę

pokaż wszystkie oferty Last Minute