Maroko z dobrymi warunkami na taniego lasta 🇲🇦🏖️ Od 1 489 zł/os.

Maroko z dobrymi warunkami na taniego lasta 🇲🇦🏖️ Od 1 489 zł/os.

Chociaż przez zbliżające się wielkimi krokami okresy ferii zimowych 2024, ceny wakacji idą mocno w górę i nie chcą za nic w świecie spadać, to wydaje nam się, że oferta do marokańskiego hotelu Oudaya Marrakesz, może się co niektórym spodobać. Tym bardziej jeżeli weźmiemy pod uwagę, że aktualnie pogoda w Marrakeszu to wartości powyżej 20 stopni. Hotel ten to również dobra baza wypadowa do zwiedzania tego uroczego miasta. W tej cenie uważamy, że warto.

Oudaya Marrakesz – Maroko, Marrakesz-Safi, Marrakesz (od 1 489 zł/os.)

Oudaya Marrakesz, Maroko / wakacje.pl
Oudaya Marrakesz, Maroko / wakacje.pl

Marokańska przygoda w hotelu Oudaya w Marrakeszu jest w zasięgu ręki dzięki atrakcyjnej ofercie Exim Tours za 1 489 zł za osobę (cena aktualna w momencie publikacji artykułu). Ten 3-gwiazdkowy obiekt posiada ocenę 8.3 od gości ceniących jego marokański styl. Mimo braku luksusów, hotel zapewnia przyjemny pobyt i zadowalające śniadania.

W Oudaya Marrakesz możesz doświadczyć autentyczności Maroka. Hotel oferuje podstawowe wygody, a jego lokalizacja umożliwia łatwe zwiedzanie urokliwych zakątków Marrakeszu. Ten klimatyczny obiekt jest idealnym wyborem dla tych, którzy szukają spokojnego miejsca do wypoczynku po dniu pełnym przygód.

W tej 7-dniowej wycieczce, która rozpoczyna się 28.01.2024 a kończy 04.02.2024, spodziewaj się temperatury około 20°C – idealnej do eksploracji Maroka. Pakiet obejmuje śniadania i obiadokolacje. To wyjątkowa szansa na odkrycie marokańskiej kultury.

Maroko / Marrakesz-Safi / Marrakesz

Oudaya Marrakesz

8.3
ocena klientów: Wspaniały

Samolot

28.01.2024 – 04.02.2024

7 dni

Śniadania i obiadokolacje (HB)

20 °C

Inne kalkulacje oferty

Dwie osoby dorosłe

od 2 978 zł

za pokój

sprawdź ofertę

1 osoba dorosła + 1 dziecko

od zł

za pokój

sprawdź ofertę

2 osoby dorosłe + 1 dziecko

od 4 007 zł

za pokój

sprawdź ofertę

2 osoby dorosłe + 2 dzieci

od zł

za pokój

sprawdź ofertę

pokaż wszystkie oferty Last Minute