Może jeszcze zdążysz... ⌛🏖️ Pickalbatros Villaggio na dzisiaj w super cenie

Może jeszcze zdążysz… ⌛🏖️ Pickalbatros Villaggio na dzisiaj w super cenie

Oferta typowa dla tych, którzy starają się odnaleźć tanie last minute. Pickalbatros Villaggio Resort Portofino, to obiekt, który opisywaliśmy już kilka razy, a teraz nie ma co przedłużać, bo czas ucieka. Już za lekko ponad 3 godziny możesz znaleźć się w samolocie, aby wylecieć do Egiptu. Sprawdzaj, pakuj się i leć.

Pickalbatros Villaggio Resort Portofino – Egipt, Marsa El Alam (od 1 790 zł/os.)

Pickalbatros Villaggio Resort Portofino, Egipt / wakacje.pl
Pickalbatros Villaggio Resort Portofino, Egipt / wakacje.pl

Od 1 790 zł za osobę (cena aktualna w momencie publikacji wpisu) można wybrać się na 8-dniowe wczasy w egipskim hotelu Pickalbatros Villaggio Resort Portofino, oferowane przez firmę Coral Travel. Ten hotel, oceniany na 9.4 na portalu Wakacje.pl, zapewnia doskonałe warunki do odpoczynku na słonecznych plażach Morza Czerwonego.

Kompleks, tworzący wakacyjną wioskę, oferuje zjeżdżalnie wodne, rafę koralową idealną do nurkowania oraz serwis na wysokim poziomie. Goście mogą cieszyć się różnorodnymi posiłkami w restauracjach hotelowych, a dla wcześnie wstających dostępne jest śniadanie już od 5 rano. Hotel posiada kilkanaście basenów, w tym kilka podgrzewanych, a także organizuje wieczorne animacje zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci.

Pokoje w hotelu są oceniane bardzo pozytywnie, a duży teren obiektu umożliwia poruszanie się rowerkami czy busami. Plaża, choć wąska, oferuje możliwość snurkowania i relaksu na leżakach. Wszystkie atrakcje są dostępne mimo okresu „po sezonie”, a czystość w hotelu jest na bardzo wysokim poziomie.

Wyjazd w formule All Inclusive zaplanowany jest na 25.01.2024, z powrotem 02.02.2024, a w tym okresie w Marsa El Alam temperatury powinny wynosić około 19 stopni.

Egipt / Marsa El Alam

Pickalbatros Villaggio Resort Portofino

9.4
ocena klientów: Fantastyczny

Samolot

25.01.2024 – 02.02.2024

8 dni

All Inclusive

19 °C

Inne kalkulacje oferty

Dwie osoby dorosłe

od 3 579 zł

za pokój

sprawdź ofertę

1 osoba dorosła + 1 dziecko

od 3 107 zł

za pokój

sprawdź ofertę

2 osoby dorosłe + 1 dziecko

od 4 315 zł

za pokój

sprawdź ofertę

2 osoby dorosłe + 2 dzieci

od zł

za pokój

sprawdź ofertę

pokaż wszystkie oferty Last Minute