Oczekujesz jakości i niskiej ceny na wyjazd wakacyjny? No to nic lepszego na najbliższe dni nie znajdziesz. Wybierz Jaz Grand Marsa na wakacje w Egipcie i ciesz się dobrą pogodą, wysokim standardem, pakietem All Inclusive i wieloma udogodnieniami, które proponuje obiekt. Pamiętaj, że przy takich cenach, najlepsze oferty wyprzedają się wyjątkowo szybko. W kilku poprzednich wpisach, kilka minut po publikacji, ofert już nie było. Warto mieć to na uwadze.
Jaz Grand Marsa – Egipt, Marsa El Alam, Madinat Coraya (od 1 762 zł/os.)
Hotel Jaz Grand Marsa to idealna propozycja na szybki wypad do Egiptu, za jedyne 1 762 zł od osoby (cena aktualna w momencie publikacji wpisu). Ten egipski resort, oceniany na 8.9/10 na wakacje.pl, zachwyca swoją lokalizacją przy Morzu Czerwonym, oferując spokój na rozległym, zielonym terenie. Zaletą jest bliskość plaży, prywatność oraz bogate udogodnienia rekreacyjne, w tym SPA, siłownia, i sporty wodne.
Goście chwalą hotel za wysoką jakość obsługi, świetne jedzenie, czystość i przytulne pokoje. Dodatkowym atutem są codzienne sprzątane pokoje, smaczna kawa i dobre drinki, a także basen z podgrzewaną wodą.
Docenisz tutaj przyjazną atmosferę i bogatą ofertę gastronomiczną. Temperatury w Marsa Alam w okolicach 25 °C gwarantują przyjemny wypoczynek. Wyjazd zaplanowany jest na 23.02.2024, a powrót na 01.03.2024.
pokaż wszystkie oferty Last Minute