No to kolejny diamencik na jutro do Egiptu 💎☀️ Od 1 762 zł/os. do Marsa Alam

No to kolejny diamencik na jutro do Egiptu 💎☀️ Od 1 762 zł/os. do Marsa Alam

Oczekujesz jakości i niskiej ceny na wyjazd wakacyjny? No to nic lepszego na najbliższe dni nie znajdziesz. Wybierz Jaz Grand Marsa na wakacje w Egipcie i ciesz się dobrą pogodą, wysokim standardem, pakietem All Inclusive i wieloma udogodnieniami, które proponuje obiekt. Pamiętaj, że przy takich cenach, najlepsze oferty wyprzedają się wyjątkowo szybko. W kilku poprzednich wpisach, kilka minut po publikacji, ofert już nie było. Warto mieć to na uwadze.

Jaz Grand Marsa – Egipt, Marsa El Alam, Madinat Coraya (od 1 762 zł/os.)

Jaz Grand Marsa, Egipt / wakacje.pl
Jaz Grand Marsa, Egipt / wakacje.pl

Hotel Jaz Grand Marsa to idealna propozycja na szybki wypad do Egiptu, za jedyne 1 762 zł od osoby (cena aktualna w momencie publikacji wpisu). Ten egipski resort, oceniany na 8.9/10 na wakacje.pl, zachwyca swoją lokalizacją przy Morzu Czerwonym, oferując spokój na rozległym, zielonym terenie. Zaletą jest bliskość plaży, prywatność oraz bogate udogodnienia rekreacyjne, w tym SPA, siłownia, i sporty wodne.

Goście chwalą hotel za wysoką jakość obsługi, świetne jedzenie, czystość i przytulne pokoje. Dodatkowym atutem są codzienne sprzątane pokoje, smaczna kawa i dobre drinki, a także basen z podgrzewaną wodą.

Docenisz tutaj przyjazną atmosferę i bogatą ofertę gastronomiczną. Temperatury w Marsa Alam w okolicach 25 °C gwarantują przyjemny wypoczynek. Wyjazd zaplanowany jest na 23.02.2024, a powrót na 01.03.2024.

Egipt / Marsa El Alam / Madinat Coraya

Jaz Grand Marsa

8.9
ocena klientów: Wspaniały

Samolot

23.02.2024 – 01.03.2024

7 dni

All Inclusive

25 °C

Inne kalkulacje oferty

Dwie osoby dorosłe

od 3 524 zł

za pokój

sprawdź ofertę

1 osoba dorosła + 1 dziecko

od 3 190 zł

za pokój

sprawdź ofertę

2 osoby dorosłe + 1 dziecko

od 4 555 zł

za pokój

sprawdź ofertę

2 osoby dorosłe + 2 dzieci

od 8 130 zł

za pokój

sprawdź ofertę

pokaż wszystkie oferty Last Minute