Od 1 811 zł za osobę ☀️ na styczniowego lasta do 5 ⭐ hotelu w Egipcie

Od 1 811 zł za osobę ☀️ na styczniowego lasta do 5 ⭐ hotelu w Egipcie

Jeśli szukacie solidnego lasta na styczeń, to ten, który chcemy Wam zaprezentować w tym artykule jest po pierwsze dobrze oceniany, a po drugie kwota tego wyjazdu to jedna z lepszych jakie można znaleźć na wakacje.pl (biorąc pod uwagę jakość obiektu). Zapraszamy do Charmillion Sea Life na last minute do Egiptu.

Charmillion Sea Life – Egipt, Sharm el Sheikh (od 1 811 zł/os.)

Charmillion Sea Life, Egipt / wakacje.pl
Charmillion Sea Life, Egipt / wakacje.pl

Od 1 811 zł za osobę dorosłą (cena aktualna w momencie publikacji wpisu), Charmillion Sea Life w Egipcie jest atrakcyjnym wyborem na 7-dniowe wczasy w Sharm el Sheikh. Ten resort w Zatoce Nabq z oceną 8.9/10 słynie z pięknej rafy koralowej i jest częścią kompleksu hotelowego Charmillion. Znajduje się blisko plaży, oferując różnorodne jedzenie i miłą obsługę.

Hotel, idealny na rodzinne wakacje, oferuje przestronne pokoje z bocznym widokiem na morze. Plaża daje możliwość snorkelingu, a w Charmillion Club można nurkować korzystając z pomostu. Resort oferuje różnorodne atrakcje, w tym sporty wodne i wieczorne show.

Charmillion Sea Life, z orientalnym stylem i pięknymi ogrodami, jest blisko lotniska. Pobyt od 05.01.2024 do 12.01.2024 w Egipcie, z prognozowaną temperaturą około 22°C, to gwarancja relaksujących wakacji. Oferta obejmuje All Inclusive i transport samolotem z Katowic.

Egipt / Sharm el Sheikh

Charmillion Sea Life

8.9
ocena klientów: Wspaniały

Samolot

05.01.2024 – 12.01.2024

7 dni

All Inclusive

22 °C

Inne kalkulacje oferty

Dwie osoby dorosłe

od 3 622 zł

za pokój

sprawdź ofertę

1 osoba dorosła + 1 dziecko

od zł

za pokój

sprawdź ofertę

2 osoby dorosłe + 1 dziecko

od 4 504 zł

za pokój

sprawdź ofertę

2 osoby dorosłe + 2 dzieci

od zł

za pokój

sprawdź ofertę

pokaż wszystkie oferty Last Minute