Piękna, zielona Madera na 7 dni z wyżywieniem 🗺️✈️ Już od 2 629 zł za osobę

Piękna, zielona Madera na 7 dni z wyżywieniem 🗺️✈️ Już od 2 629 zł za osobę

W momencie kiedy ceny wakacyjne nie są najniższe, a do Portugalii można wylecieć w kwocie podobnej co do mocno oklepanego już Egiptu, chcielibyśmy polecić Dom Pedro Madeira Ocean Beach (ex. Baia) – obiekt z wysoką oceną, no i przede wszystkim znajdujący się na pięknej Maderze, będącą chyba jednym z najpiękniejszych miejsc w Europie do eksploracji. A w czasie tego pobytu pogoda na Maderze będzie osiągała wartości w granicach 20 stopni.

Dom Pedro Madeira Ocean Beach – Portugalia, Madera, Machico (od 2 629 zł/os.)

Dom Pedro Madeira Ocean Beach (ex. Baia), Portugalia / wakacje.pl
Dom Pedro Madeira Ocean Beach (ex. Baia), Portugalia / wakacje.pl

Dom Pedro Madeira Ocean Beach (ex. Baia), z 4 gwiazdkami i oceną 8.0/10 na wakacje.pl, to dobre miejsce na 7-dniowe wakacje w Portugalii z Itaką. Hotel położony jest w urokliwym miejscu, między zielonymi wzgórzami a błękitnym oceanem i oferuje piękne widoki na zatokę Zarco i historyczne Machico. Wyjątkowym atutem jest plaża ze złocistym piaskiem, znajdująca się tuż przy hotelu. Obiekt wyróżnia się czystymi, regularnie sprzątanymi pokojami oraz dogodną lokalizacją jako baza do zwiedzania wyspy.

Dom Pedro Madeira to świetny wybór dla tych, którzy chcą mieć łatwy dostęp do wypożyczalni samochodów i blisko do przystanków autobusowych. Dzięki temu zwiedzanie Madery staje się komfortowe. Hotel znajduje się również niedaleko stolicy wyspy – Funchal. Mimo codziennych imprez, panuje tu spokój i cisza. Obsługa jest pomocna i przyjazna, a standardy czystości wysokie.

W ramach tej oferty otrzymamy m.in. podróż samolotem, zakwaterowanie z opcją śniadań i obiadokolacji (HB), a sam wyjazd na Maderę zaplanowany jest na 20.01.2024.

Portugalia / Madera / Machico

Dom Pedro Madeira Ocean Beach (ex. Baia)

8.0
ocena klientów: Wspaniały

Samolot

20.01.2024 – 27.01.2024

7 dni

Śniadania i obiadokolacje (HB)

20 °C

Inne kalkulacje oferty

Dwie osoby dorosłe

od 5 258 zł

za pokój

sprawdź ofertę

1 osoba dorosła + 1 dziecko

od 5 258 zł

za pokój

sprawdź ofertę

2 osoby dorosłe + 1 dziecko

od zł

za pokój

sprawdź ofertę

2 osoby dorosłe + 2 dzieci

od zł

za pokój

sprawdź ofertę

pokaż wszystkie oferty Last Minute