Same dobre opinie i mistrzowska cena ⭐ 5 gwiazdek w Marsa El Alam 🏖️ Od 1 603 zł/os.

Same dobre opinie i mistrzowska cena ⭐ 5 gwiazdek w Marsa El Alam 🏖️ Od 1 603 zł/os.

Dobre ceny na wakacje w Egipcie nie chcą się skończyć. I nas to zdecydowanie cieszy. Przychodzimy więc do Was z bardzo dobrze ocenianym hotelem Amarina Jannah Resort Aquapark, który jak sama jego nazwa wskazuje, posiada atrakcje wodne. Nie zastanawiaj się i już teraz sprawdź szczegóły propozycji na last minute w Egipcie.

Amarina Jannah Resort Aquapark – Egipt, Marsa El Alam, Port Ghalib (od 1 603 zł/os.)

Amarina Jannah Resort Aquapark, Egipt / wakacje.pl
Amarina Jannah Resort Aquapark, Egipt / wakacje.pl

Amarina Jannah Resort Aquapark w Marsa Alam, oceniony na 8.6/10 na Wakacje.pl, to 5-gwiazdkowy hotel oferujący niezapomniane wrażenia. Charakteryzujący się kameralnością, nowoczesnością i wyjątkową obsługą, ten egipski resort jest idealny dla każdego poszukującego relaksu i przygody. Goście chwalą profesjonalny personel, doskonałe animacje i atrakcyjny aquapark. Jedzenie jest zróżnicowane, a plaża oraz rafa koralowa zapewniają doskonałe warunki do snurkowania (nawet dla najmłodszych).

Z opinii wynika, że hotel jest szczególnie doceniany za czystość, przestronne pokoje i przyjazną atmosferę. Aquapark z licznymi atrakcjami, plaża z łagodnym wejściem do morza oraz bogata oferta animacyjna zapewniają aktywny wypoczynek dla całej rodziny.

Zakwaterowanie w Amarina Jannah Resort Aquapark to gwarancja wypoczynku 'jak w bajce’, z akcentami luksusu i domowej atmosfery. 7-dniowy pobyt z all inclusive, z transportem lotniczym z Warszawy, zaplanowany jest od 25.02.2024 do 03.03.2024.

Egipt / Marsa El Alam / Port Ghalib

Amarina Jannah Resort Aquapark

8.6
ocena klientów: Wspaniały

Samolot

25.02.2024 – 03.03.2024

7 dni

All Inclusive

24 °C

Inne kalkulacje oferty

Dwie osoby dorosłe

od 3 206 zł

za pokój

sprawdź ofertę

1 osoba dorosła + 1 dziecko

od 3 129 zł

za pokój

sprawdź ofertę

2 osoby dorosłe + 1 dziecko

od 4 236 zł

za pokój

sprawdź ofertę

2 osoby dorosłe + 2 dzieci

od 6 634 zł

za pokój

sprawdź ofertę

pokaż wszystkie oferty Last Minute