Sharm Holiday w Sharm el Sheikh od 1 765 zł/os. od 12-tego lipca. Na 7 nocy z All Incl.

Sharm Holiday w Sharm el Sheikh od 1 765 zł/os. od 12-tego lipca. Na 7 nocy z All Incl.

Z pewnością nie jest to pierwszy raz kiedy w naszym artykule pojawia się hotel Sharm Holiday, ale obiekty w niskich cenach i w dobrej jakości przyciągają naszą uwagę. Tak właśnie jest w przypadku Sharm Holiday, który w cenie już od 1 765 zł/os. zaproponuje Ci siedmiodniowy wypoczynek w Egipcie.

Sharm Holiday – Egipt, Sharm el Sheikh, Sharm el Sheikh (od 1 765 zł/os.)

Sharm Holiday, Egipt / wakacje.pl
Sharm Holiday, Egipt / wakacje.pl

W Sharm Holiday nie zabraknie Ci niczego i mimo tego, że jest to raczej skromniejszy, egipski wybór to jednocześnie dobrze oceniany i lubiany wśród polskich turystów. Świadczy o tym łączna liczba recenzji na wakacje.pl wynosząca aż 278 głosów, a na ich podstawie średnia wszystkich ocen to 7.9/10. Jak na proponowaną cenę to jest to dobry hotel, który posiada basen odkryty, zjeżdżalnie, animacje, strefę SPA, umożliwia uprawianie sportów wodnych (w tym nurkowanie). Najbliższą plażę znajdziesz ok. 1 km od obiektu. Na piaszczystej plaży jest darmowy serwis plażowy, a dojechać można na nią busem hotelowym. Oczywiście w cenie wypoczynku otrzymasz przeloty, noclegi i wyżywienie All Inclusive. Ponadto trafisz na miłą, nienachalną obsługę, fajne warunki noclegowe i wiele innych udogodnień, które sprawią, że Twoje wakacje będą udane.

Jeśli więc oczekujesz tanich wakacji last minute w Sharm el Sheikh, to nawet nie ma co się zastanawiać. W ramach tej oferty wylecisz już 12-tego lipca i spędzisz w egipskim kurorcie 7 dni w czasie kiedy temperatury w Sharm będą przekraczały granicę aż 34 stopni.

Egipt / Sharm el Sheikh / Sharm el Sheikh

Sharm Holiday

7.9
ocena klientów: Bardzo dobry

Samolot

12.07.2024 – 19.07.2024

7 dni

All Inclusive

33 °C

Inne kalkulacje oferty

Dwie osoby dorosłe

od 3 530 zł

za pokój

sprawdź ofertę

1 osoba dorosła + 1 dziecko

od 3 370 zł

za pokój

sprawdź ofertę

2 osoby dorosłe + 1 dziecko

od 4 941 zł

za pokój

sprawdź ofertę

2 osoby dorosłe + 2 dzieci

od 6 529 zł

za pokój

sprawdź ofertę

pokaż wszystkie oferty Last Minute