Super hotel, All Inclusive i masa atrakcji 🏄‍♂️ To wszystko w genialnej cenie 💵 od 2 013 zł

Super hotel, All Inclusive i masa atrakcji 🏄‍♂️ To wszystko w genialnej cenie 💵 od 2 013 zł

Ciężko znaleźć jakiekolwiek złe opinie dotyczące hotelu Atlantique Holiday Club, a każdy komentarz pozostawiany na wakacje.pl odnosi się do tego, że jest to obiekt, który warto wybrać na swoje wakacje w Turcji. Podkreśla się bardzo dużą ilość atrakcji, jakie możemy zastać na miejscu, jak również doceniane jest wyżywienie, zakwaterowanie i kilka innych aspektów. Zapoznaj się dokładnie z ofertą, bo w tej cenie ta jakość to naszym zdaniem dobra okazja na wyjazd last minute do Turcji.

Atlantique Holiday Club – Turcja, Wybrzeże Egejskie, Kusadasi (od 2 013 zł)

Atlantique Holiday Club, Turcja / wakacje.pl
Atlantique Holiday Club, Turcja / wakacje.pl

Zaplanuj 7-dniowe wakacje z organizatorem Coral Travel, odbywające się od 13.10.2023, w hotelu Atlantique Holiday Club, usytuowanym przy najpiękniejszej i odnowionej plaży w Kusadasi (plaża znajduje się 50m od obiektu). Ten 4-gwiazdkowy obiekt, oceniany na 8.9, otoczony palmami oraz drzewami owocowymi, położony jest blisko starożytnych miejsc jak Efez czy Hierapolis i oferuje niesamowite atrakcje dla gości w każdym wieku.

Ciesz się komfortem pokoi (sprzątanych codziennie z wymianą ręczników), a także dostępem do bogatej oferty gastronomicznej, obejmującej zarówno lokalne przysmaki, różnorodne posiłki, jak i 24-godzinne bary. Atlantique Holiday Club umila czas gości dzięki dwóm basenom (jeden dedykowany tylko dla dorosłych), nowoczesnemu parkowi wodnemu Tortuga z bezpłatnym wstępem i napojami dla gości hotelowych oraz codziennym animacjom w amfiteatrze inspirowanym starożytną architekturą.

Hotel zapewnia rozrywkę zarówno dla młodszych (np. disco na plaży), jak i starszych gości (muzyka na żywo przy basenie). Jest również otoczony przepięknym ogrodem z lokalną roślinnością i oferuje bezpłatne leżaki oraz parasole na plaży. Mimo 2-godzinnego transferu z lotniska, wyjątkowość tego miejsca i ciepło obsługi sprawią, że pobyt z pewnością zostanie zapamiętany jako jedno z najpiękniejszych doświadczeń wakacyjnych. Wszystko przy komfortowej formule All Inclusive Turcja.

Turcja / Wybrzeże Egejskie / Kusadasi

Atlantique Holiday Club

8.9
ocena klientów: Wspaniały

Samolot

13.10.2023 – 20.10.2023

7 dni

All Inclusive

23 °C

Inne kalkulacje oferty

Dwie osoby dorosłe

od 4 026 zł

za pokój

sprawdź ofertę

1 osoba dorosła + 1 dziecko

od 3 446 zł

za pokój

sprawdź ofertę

2 osoby dorosłe + 1 dziecko

od 4 916 zł

za pokój

sprawdź ofertę

2 osoby dorosłe + 2 dzieci

od zł

za pokój

sprawdź ofertę

pokaż wszystkie oferty Last Minute