Świetnie zlokalizowany hotel w Kenii ⛱️☀️ Na lasta, od 4 600 zł za osobę

Świetnie zlokalizowany hotel w Kenii ⛱️☀️ Na lasta, od 4 600 zł za osobę

Zapraszamy na All Inclusive do Kenii. Tym razem pod lupę bierzemy hotel Neptune Village Beach Resort & SPA, który wśród turystów oceniany jest bardzo pozytywnie, a proponowana w tym momencie kwota za wyjazd jest w naszej opinii nie najgorsza. Tym bardziej, że obecne ceny w związku z licznymi urlopami, poszybowały w górę.

Top 1. Kenia, Wybrzeże Mombasy, Mombasa (od 4 600 zł/os.)

Neptune Village Beach Resort & SPA, Kenia / wakacje.pl
Neptune Village Beach Resort & SPA, Kenia / wakacje.pl

Neptune Village Beach Resort & SPA w Mombasie, Kenii, to idealne miejsce dla rodzin i miłośników aktywnego wypoczynku, w tym momencie z możliwością wylotu w cenie od 4 600 zł od osoby (cena aktualna w momencie publikacji wpisu). Ten klimatyczny hotel w stylu afrykańskim, zlokalizowany przy malowniczej plaży Galu, oferuje bogate animacje i różnorodne aktywności sportowe. Dla Gości dostępny jest mini klub dla dzieci, a za dodatkową opłatą można skorzystać z usług SPA i z oferty sportów wodnych.

Hotel wyróżnia się czystymi, przestrzennymi pokojami z tarasami, komfortowymi łóżkami oraz smacznymi posiłkami, w tym opcjami restauracji włoskiej i morskiej. Każdego wieczoru organizowane są atrakcje, takie jak pokazy tańca Masajów czy akrobatyczne występy, zapewniające niezapomniane wrażenia.

Neptune Village Beach Resort & SPA, z oceną 8.4, gwarantuje wyjątkowy wypoczynek w otoczeniu tropikalnej atmosfery Kenii, w momencie kiedy pogoda w styczniu w Mombasie powinna osiągać około 30°C. Pobyt zaplanowano od 03.01.2024 do 11.01.2024, co oznacza tydzień pełen słońca i relaksu w urokliwej scenerii.

Kenia / Wybrzeże Mombasy / Mombasa

Neptune Village Beach Resort & SPA

8.4
ocena klientów: Wspaniały

Samolot

03.01.2024 – 11.01.2024

7 dni

All Inclusive

30 °C

Inne kalkulacje oferty

Dwie osoby dorosłe

od 9 200 zł

za pokój

sprawdź ofertę

1 osoba dorosła + 1 dziecko

od 9 200 zł

za pokój

sprawdź ofertę

2 osoby dorosłe + 1 dziecko

od zł

za pokój

sprawdź ofertę

2 osoby dorosłe + 2 dzieci

od zł

za pokój

sprawdź ofertę

pokaż wszystkie oferty Last Minute