Świetny hotel w Hurghadzie i jeszcze lepsza cena. Aladdin Beach od  1 598 zł/os. z All Incl. i z atrakcjami

Świetny hotel w Hurghadzie i jeszcze lepsza cena. Aladdin Beach od 1 598 zł/os. z All Incl. i z atrakcjami

Czterogwiazdkowy Aladdin Beach z dużą ilością atrakcji, basenów, zjeżdżalni to idealny sposób na wakacje w Egipcie w niskiej cenie, a przy tym z warunkami do relaksu i zabawy. Skorzystaj z oferty last minute zawierającej formułę All Inclusive i zaczynającej się od kwoty 1 598 zł za jedną osobę dorosłą.

Aladdin Beach – Egipt, Hurghada, Hurghada (od 1 598 zł/os.)

Aladdin Beach, Egipt / wakacje.pl
Aladdin Beach, Egipt / wakacje.pl

Aladdin Beach z basenami, basenami dla dzieci, zjeżdżalniami dla dorosłych i dzieci, strefą SPA, pięcioma restauracjami a la carte, pięcioma barami, siłownią, animacjami, aerobikiem, wodnym aerobikiem, dyskotekami, siatkówką plażową, muzyką na żywo, możliwością uprawiania sportów wodnych i z wieloma innymi atrakcjami to super miejsce na wypoczynek dla całych rodzin. Odnajdą się tutaj zarówno starsi, jak i młodsi turyści, a aktualnie proponowana cena wypoczynku jest mocno atrakcyjna i zachęca do urlopu w Hurghadzie. My również polecamy, bowiem czytając opinie o obiekcie widzimy zdecydowanie więcej plusów niż minusów tego miejsca, a kwota 1 598 zł za jedną osobę dorosłą kusi bardzo.

Nie trzeba też chyba nikogo przekonywać, że pogoda w lipcu w Hurghadzie to istne szaleństwo i jeśli chcesz się porządnie wygrzać to jest to jedno z lepszych miejsc do spędzenia wakacji. Wedle pozyskanych informacji, na wczasy do Aladdin Beach wylecisz w dniu 16.07.2024, a wrócisz 23.07.2024.

Egipt / Hurghada / Hurghada

Aladdin Beach

8.0
ocena klientów: Wspaniały

Samolot

16.07.2024 – 23.07.2024

7 dni

All Inclusive

35 °C

Inne kalkulacje oferty

Dwie osoby dorosłe

od 3 195 zł

za pokój

sprawdź ofertę

1 osoba dorosła + 1 dziecko

od zł

za pokój

sprawdź ofertę

2 osoby dorosłe + 1 dziecko

od zł

za pokój

sprawdź ofertę

2 osoby dorosłe + 2 dzieci

od zł

za pokój

sprawdź ofertę

pokaż wszystkie oferty Last Minute