Trzygwiazdkowy hotel w Tunezji w pakiecie z All Incl. od 1 700 zł/os. Bezpośrednio przy plaży

Trzygwiazdkowy hotel w Tunezji w pakiecie z All Incl. od 1 700 zł/os. Bezpośrednio przy plaży

Od 27-ego czerwca masz możliwość znalezienia się w tunezyjskim hotelu Houda Golf & Beach Club, który z oceną 7.2/10 i aktualnie proponowaną ceną, wydaje się być łakomym kąskiem dla poszukiwaczy lastów. Spędź urlop w obiekcie, z którego masz bezpośredni dostęp do plaży, a w ofercie masz zawarte wyżywienie All Inclusive. Zapraszamy na wakacje do Tunezji.

Houda Golf & Beach Club – Tunezja, Monastir, Monastir (od 1 700 zł/os.)

Houda Golf & Beach Club, Tunezja / wakacje.pl
Houda Golf & Beach Club, Tunezja / wakacje.pl

Dlaczego warto wybrać się do Houda Golf & Beach Club? Przede wszystkim największym atutem tej propozycji jest bezpośredni dostęp do prywatnej, piaszczystej plaży, ale również 2 odkryte baseny (jeden ze zjeżdżalniami), zawarte wyżywienie All Inclusive w cenie wycieczki oraz to co turyści lubią najbardziej – piękna pogoda w Tunezji, gdzie już teraz temperatury osiągają wartości od 33 do nawet 48 stopni. Oczywiście to nie wszystko – czeka na Ciebie również duża ilość atrakcji: animacje, aqua aerobik, możliwość gry w siatkówkę plażową, centrum SPA, sporty wodne, sala fitness i wiele więcej. Co ważne – wyżywienie jest smaczne, jest duży wybór i nikt tutaj głodny nie chodzi. Dodatkowo zastaniesz przyjemne, zadbane i sprzątane pokoje, a o Twój wypoczynek zadba dobrze przygotowana obsługa.

Uważamy, że jest to propozycja, która w aktualnej cenie wyróżnia się na tle pozostałych, dostępnych opcji i naszym zdaniem warto się nią zainteresować. W tym momencie za uczestnika zapłacisz jedynie 1 700 zł, a swoje wakacje last minute w Tunezji rozpoczniesz w dniu 27.06.2024 i zakończysz 04.07.2024.

Tunezja / Monastir / Monastir

Houda Golf & Beach Club

7.2
ocena klientów: Bardzo dobry

Samolot

27.06.2024 – 04.07.2024

7 dni

All Inclusive

31 °C

Inne kalkulacje oferty

Dwie osoby dorosłe

od 3 400 zł

za pokój

sprawdź ofertę

1 osoba dorosła + 1 dziecko

od 3 400 zł

za pokój

sprawdź ofertę

2 osoby dorosłe + 1 dziecko

od 5 116 zł

za pokój

sprawdź ofertę

2 osoby dorosłe + 2 dzieci

od zł

za pokój

sprawdź ofertę

pokaż wszystkie oferty Last Minute