Wybierz 🌴 Egipt na początek roku. 5 ⭐, All Inclusive i już od 1 729 zł za osobę

Wybierz 🌴 Egipt na początek roku. 5 ⭐, All Inclusive i już od 1 729 zł za osobę

Rozpocznij rok leżąc pod palemką i wygrzewając się w egipskim słońcu. Wybierając Caribbean World Soma Bay, masz pewność, że będą to udane wakacje w Hurghadzie. A świadczą o tym liczne pozytywne opinie i ogólna ocena obiektu. Sprawdź szczegóły i ruszaj na początku stycznia.

Caribbean World Soma Bay – Egipt, Hurghada, Soma Bay (od 1 729 zł)

Caribbean World Soma Bay, Egipt / wakacje.pl
Caribbean World Soma Bay, Egipt / wakacje.pl

Od 1 729 zł za osobę (cena aktualna w momencie pisania artykułu), Caribbean World Soma Bay w Egipcie to atrakcyjna propozycja na tygodniowy wypoczynek (04.01.2024-11.01.2024) z oceną 8.4 na wakacje.pl. Ten hotel oferuje przestronne, czyste pokoje i różnorodne atrakcje wieczorne, w otoczeniu dwupiętrowych budynków w orientalnym stylu. Goście chwalą zielone ogrody, bliskość plaży i miłą obsługę. Hotel posiada kilka basenów, restauracje i bary, oferując rozrywkę zarówno na plaży, jak i w amfiteatrze. Jedzenie w tym obiekcie jest smaczne i każdy znajdzie coś dla siebie.

Caribbean World Soma Bay położony jest pomiędzy zatoką a pustynią, oferując piękne widoki. Goście mogą korzystać z różnych aktywności, takich jak sporty wodne i usługi spa. Hotel zapewnia piękną, piaszczystą plażę, na której można spacerować, jak również pływać i wypoczywać.

Pogoda w styczniu w Hurghadzie powinna zapewnić idealne warunki do korzystania z atrakcji hotelowych. Caribbean World Soma Bay jest wyborem potwierdzonym przez wielu wczasowiczów jako miejsce na udane wakacje.

Egipt / Hurghada / Soma Bay

Caribbean World Soma Bay

8.4
ocena klientów: Wspaniały

Samolot

04.01.2024 – 11.01.2024

7 dni

All Inclusive

20 °C

Inne kalkulacje oferty

Dwie osoby dorosłe

od 3 458 zł

za pokój

sprawdź ofertę

1 osoba dorosła + 1 dziecko

od zł

za pokój

sprawdź ofertę

2 osoby dorosłe + 1 dziecko

od 5 117 zł

za pokój

sprawdź ofertę

2 osoby dorosłe + 2 dzieci

od 6 846 zł

za pokój

sprawdź ofertę

pokaż wszystkie oferty Last Minute