Wypocznij w tropikach 🍹🏖️ Wybierz egzotyczny Zielony Przylądek. Od 3 829 zł/os.

Wypocznij w tropikach 🍹🏖️ Wybierz egzotyczny Zielony Przylądek. Od 3 829 zł/os.

Oferta, która musi się podobać. Na wakacje na Wyspach Zielonego Przylądka, możemy wybrać się teraz w atrakcyjnej cenie, wybierając dobrze oceniany hotel Royal Horizon Boa Vista (ex. Royal Decameron). Skosztuj egzotyki podczas naszej, kalendarzowej zimy.

Royal Horizon Boa Vista – Wyspy Zielonego Przylądka, Boa Vista (od 3 829 zł/os.)

Royal Horizon Boa Vista (ex. Royal Decameron), Wyspy Zielonego Przylądka / wakacje.pl
Royal Horizon Boa Vista (ex. Royal Decameron), Wyspy Zielonego Przylądka / wakacje.pl

Za 3 829 zł możesz cieszyć się 7-dniowym pobytem w malowniczym hotelu Royal Horizon Boa Vista (ex. Royal Decameron). Hotel ten na portalu wakacje.pl posiada imponującą ocenę 9.3/10. Szukając miejsca na niezapomniane wakacje, rozważ tę egzotyczną destynację. Obiekt położony jest na Boa Viście, znanej z pięknych widoków, a sam hotel oraz lokalizacja oferują wszystko, czego potrzeba do idealnego urlopu: czysty ocean, niebieskie niebo, białe plaże i zapierające dech w piersiach panoramy.

Royal Horizon Boa Vista, ceniony przez gości za jakość usług, miłą obsługę i wyborną kuchnię, oferuje szeroką gamę atrakcji. Od basenów i barów po animacje dla gości w każdym wieku. Każdy znajdzie coś dla siebie. Hotel położony jest tuż przy przestronnej plaży, która zapewnia idealne miejsce do relaksu.

Hotel wyróżnia się również dużymi, codziennie sprzątanymi pokojami, smacznym jedzeniem i świeżością dań. Pomimo swojej wielkości, zapewnia wygodny pobyt dzięki świetnej organizacji i przepięknemu położeniu. Obsługa jest niezwykle uprzejma i dba o czystość na najwyższym poziomie.

Podczas pobytu od 17.01.2024 do 25.01.2024, będziesz mógł cieszyć się idealnym klimatem Zielonego Przylądka z temperaturą około 23 stopni. Royal Horizon Boa Vista to świetny wybór dla tych, którzy pragną 4-gwiazdkowego luksusu i zapierających dech w piersiach widoków.

Wyspy Zielonego Przylądka / Boa Vista

Royal Horizon Boa Vista (ex. Royal Decameron)

9.3
ocena klientów: Fantastyczny

Samolot

17.01.2024 – 25.01.2024

7 dni

All Inclusive

23 °C

Inne kalkulacje oferty

Dwie osoby dorosłe

od 7 658 zł

za pokój

sprawdź ofertę

1 osoba dorosła + 1 dziecko

od 7 658 zł

za pokój

sprawdź ofertę

2 osoby dorosłe + 1 dziecko

od 11 387 zł

za pokój

sprawdź ofertę

2 osoby dorosłe + 2 dzieci

od zł

za pokój

sprawdź ofertę

pokaż wszystkie oferty Last Minute