Wyspa Żółwi Wzywa! Zakynthos od 1 501 zł za osobę w opcji z All Inclusive

Wyspa Żółwi Wzywa! Zakynthos od 1 501 zł za osobę w opcji z All Inclusive

Pięknie położony hotel na wzgórzu, Commodore (Argassi), zaprasza Cię w ofercie od Rainbow na last minute na Zakynthos. Cena nadal ciekawa i niewygórowana, a standard wystarczający do udanego wypoczynku, no i oczywiście All Inclusive w cenie. Wykorzystaj wysokie, greckie temperatury i ciesz się pełnią lata w połowie czerwca.

Commodore (Argassi) – Grecja, Zakynthos, Argassi (od 1 501 zł/os.)

Commodore (Argassi), Grecja / wakacje.pl
Commodore (Argassi), Grecja / wakacje.pl

Opisując hotel Commodore (Argassi) warto zacząć już od samych temperatur, bowiem pogoda na Zakynthos to w tym momencie temperatury na poziomie ponad 28 stopni. Można więc w połowie czerwca poczuć prawdziwe lato, spędzając czas na plażowaniu i kąpielach w cudownych, greckich wodach.

A jeśli chodzi o sam hotel to z oceną 7.7/10 na wakacje.pl jest on dobrym wyborem i zdecydowanie jednym z najtańszych na ten moment jeśli chodzi o greckie wakacje. Do jego największych atutów należy zaliczyć piękny widok (hotel zlokalizowany na wzgórzu), bardzo smaczne wyżywienie (w postaci All Inclusive), miły, pomocny personel, bliska odległość do plaży (ok. 500 metrów), basen na terenie obiektu, przystanek autobusowy w okolicy (dla tych którzy lubią plażowanie połączyć ze zwiedzaniem). Ogólnie uważamy, że aktualna cena zaczynająca się od 1 501 zł za osobę jest jak na tą jakość wypoczynku dobrą okazją i zdecydowanie rekomendujemy.

17.06.2024 – to data, która określa rozpoczęcie urlopu w Commodore (Argassi) według tej propozycji. Powrócimy zaś w dniu 24.06.2024.

Grecja / Zakynthos / Argassi

Commodore (Argassi)

7.7
ocena klientów: Bardzo dobry

Samolot

17.06.2024 – 24.06.2024

7 dni

All Inclusive

22 °C

Inne kalkulacje oferty

Dwie osoby dorosłe

od 3 001 zł

za pokój

sprawdź ofertę

1 osoba dorosła + 1 dziecko

od 3 001 zł

za pokój

sprawdź ofertę

2 osoby dorosłe + 1 dziecko

od zł

za pokój

sprawdź ofertę

2 osoby dorosłe + 2 dzieci

od zł

za pokój

sprawdź ofertę

pokaż wszystkie oferty Last Minute