Zanzibar i hotel w standardzie 4 ⭐🏖️ Dobra jakość, All Inclusive. Już od 3 629 zł/os.

Zanzibar i hotel w standardzie 4 ⭐🏖️ Dobra jakość, All Inclusive. Już od 3 629 zł/os.

Bardzo przyjemna cena za wypoczynek w hotelu Dongwe Club. Na wakacje na Zanzibarze w ramach tej oferty możemy wybrać się już 6-tego marca, aby spędzić tam niezapomniany tydzień. Warto wiedzieć, że obiekt jest oceniany wyjątkowo wysoko i wedle opinii turystów na wakacje.pl – jest to miejsce warte polecenia, posiadające duży wachlarz atutów. Sprawdźcie je sami i zdecydujcie czy wakacje w tropikach są dla Was odpowiedzią na polską zimę.

Dongwe Club – Tanzania, Zanzibar (od 3 629 zł/os.)

Dongwe Club, Tanzania / wakacje.pl
Dongwe Club, Tanzania / wakacje.pl

Dongwe Club w Tanzanii, w cenie od 3 629 zł od osoby (cena aktualna w momencie publikacji artykułu), to świetna propozycja dla poszukiwaczy najlepszych last minute. Ten 4-gwiazdkowy resort, otoczony tropikalnym ogrodem przy szerokiej i pięknej plaży z białym piaskiem, oferuje dobre warunki wakacyjne. Z przestronnymi pokojami, basenem i muzycznymi wieczorami. Z dwoma restauracjami, trzema barami, kortami tenisowymi i spa, goście mogą liczyć na różnorodne atrakcje i doskonałą obsługę.

Hotel, z dużą ilością przestrzeni i basenem ze słoną wodą, słynie z wybornej kuchni, szczególnie owoców morza, makaronów i pizzy. Mimo że hotel jest popularny wśród Włochów, co wpływa na język animacji, jego urok i lokalny standard czynią go atrakcyjnym dla osób ceniących spokój i naturalne piękno.

Pobyt w Dongwe Club, w momencie kiedy to pogoda na Zanzibarze powinna zapewniać temperatury w okolicach 30°C, zachęca wszystkim tym co ma do zaproponowania (dokładne informacje znajdziecie standardowo klikając w przycisk „sprawdź ofertę”). Warto również podkreślić, że hotel posiada bardzo wysoką ocenę – 8.5/10 na wakacje.pl. Wypoczynek rozpocznie się 06.03.2024, kończąc się 14.03.2024.

Tanzania / Zanzibar

Dongwe Club

8.5
ocena klientów: Wspaniały

Samolot

06.03.2024 – 14.03.2024

7 dni

All Inclusive

30 °C

Inne kalkulacje oferty

Dwie osoby dorosłe

od 7 258 zł

za pokój

sprawdź ofertę

1 osoba dorosła + 1 dziecko

od 7 258 zł

za pokój

sprawdź ofertę

2 osoby dorosłe + 1 dziecko

od 10 887 zł

za pokój

sprawdź ofertę

2 osoby dorosłe + 2 dzieci

od zł

za pokój

sprawdź ofertę

pokaż wszystkie oferty Last Minute