4 ⭐ gwiazdki, blisko plaży i z All Inclusive 🏖️ Oman od 3 729 zł/os.

Zapraszamy na wakacje w Omanie, do hotelu Barcelo Mussanah Resort (ex Millenium Resort Mussanah), dla którego pojawiła się dobra cenowo oferta, a sam obiekt zbiera pozytywne opinie. Patrząc na aktualne ceny wycieczek, ta wydaje się być dobrym wyborem, tym bardziej, że pogoda w Omanie to teraz od 25 do 30 stopni i małe ryzyko opadów.

Barcelo Mussanah Resort – Oman, Al Batina, Al Mudayq (od 3 729 zł/ os.)

Barcelo Mussanah Resort (ex Millenium Resort Mussanah), Oman / wakacje.pl
Barcelo Mussanah Resort (ex Millenium Resort Mussanah), Oman / wakacje.pl

Barcelo Mussanah Resort (ex Millenium Resort Mussanah) w Omanie to świetna propozycja od 3 729 zł od osoby (cena aktualna w momencie pisania artykułu). Ten elegancki hotel zapewnia wysoki standard usług. Znajduje się przy pięknej, palmowej plaży i marinie, oferując również relaksujące baseny, w tym 2 typu infinity z widokiem na Zatokę Omańską. Do aktywności zachęcają korty tenisowe i centrum fitness.

Hotel cieszy się pozytywnymi opiniami gości za miłą obsługę, pyszne posiłki i czyste, przestronne pokoje. Znajduje się około godziny jazdy od lotniska w Maskacie. Plaża hotelowa jest przestronna, a w pobliżu hotelu znajdują się sklepiki.

Goście chwalą również hotel za dobrze wyposażone pokoje, różnorodność posiłków i przyjemne baseny. Hotel jest idealny zarówno do wypoczynku, jak i jako baza do zwiedzania Omanu.

Podczas 7-dniowego pobytu (10.01.2024-17.01.2024) można spodziewać się temperatur około 26°C, idealnych na relaks na plaży czy przy basenie. Średnia ocena 7.9/10 od podróżników potwierdza wysoką jakość hotelu.

Oman / Al Batina / Al Mudayq

Barcelo Mussanah Resort (ex Millenium Resort Mussanah)

7.9
ocena klientów: Bardzo dobry

Samolot

10.01.2024 – 17.01.2024

7 dni

All Inclusive

26 °C

Inne kalkulacje oferty

Dwie osoby dorosłe

od 7 458 zł

za pokój

sprawdź ofertę

1 osoba dorosła + 1 dziecko

od 7 458 zł

za pokój

sprawdź ofertę

2 osoby dorosłe + 1 dziecko

od 10 487 zł

za pokój

sprawdź ofertę

2 osoby dorosłe + 2 dzieci

od 13 516 zł

za pokój

sprawdź ofertę

pokaż wszystkie oferty Last Minute